Ofis tasarımında modernize edilmiş AHŞAP vurgusu!

Doğal yaşamı ve daha sıcak iletişimi vurgulayan ahşap, genel dekorasyon alanları ve aksesuarlardan dış mimariye kadar birçok alanda farklı formlarda kullanılmasından sonra ofis dekorasyonunda da  baş köşede yerini almaya başladı.  Teknolojinin gelişmesiyle birlikte sadeleşen ve fonksiyonelliği ön plana çıkaran ofis tasarımlarında, modern çizgiler ile farklı formlarla şekillenen ahşap mobilyalar sağlıklı olması sebebiyle de tercih edilmeye başladı. Yenilikçi ofis tasarımları ve mobilyaları ile sektöre hızlı bir giriş yapan Addo Furniture, Sezgin Aksu tasarımı yeni serisi Bridge’de doğal ahşabın sağlıklı etkisini modernizmle birleştirerek ofislere taşıdı.

Estetik ve işlevselliği birleştiren tasarımlarıyla yaşam alanlarına yepyeni bir soluk getiren Addo Furniture, Sezgin Aksu tasarımı Bridge koleksiyonunda doğal ve yaşayan bir materyal olan ahşabı modernize ederek ofislere uyguluyor. Üstün ısı ve nem yalıtımı özellikleri, bağışıklık sistemine olumlu etkileri ile yaşanılacak en sağlıklı ortamı yaratan ahşap materyaller, elektrostatik yük taşımaması sebebiyle insanlarda rahatlık hissi uyandırıyor. Ofis tasarımında doğal malzeme kullanımının ekip psikolojisini olumlu yönlendirdiğinden yola çıkan Addo Furniture, Bridge serisinde ayakları da dahil olmak üzere bütün tasarımda %100 doğal ahşap seçeneği sunuyor.

İletişimi, dengeyi ve bilgi paylaşımını vurgulayan Bridge serisi…

Günümüzün ofis trendlerini Milano’daki ofisi Aksu/Suardi ile başarılı tasarımlara imza atan tasarımcı Sezgin Aksu, Bridge koleksiyonun tasarım aşamasında iş hayatındaki dengeyi temsilen, insanları birbirine bağlayan, yeni ilişkiler kuran, bilgi paylaşımı sağlayan ve bağlanma duygusunu en doğru tanımlayan ‘köprü’den esinlendi.  Bridge serisi, günümüz iş dünyasının dinamik düzenine ayak uyduran, ahşap, deri ve camın birlikte kullanımıyla farklı kombinasyonların uyumunu vurgulayan, karakteristik formu ile net duruşu simgeleyen benzersiz bir tasarımın ürünü…BRIDGE-13


 

Addo Furniture hakkında:

Uluslararası tasarım anlayışı ile özgün ve modern tasarımlara imza atan Addo Furniture, yeni nesil ofis yaşamına uygun alanlar oluşturarak estetik ve fonksiyonelliği birleştiriyor.  Sezgin Aksu & Silvia Suardi ve Erhan Bektaş gibi başarılı  tasarımcılar ile birlikte çalışan Addo Furniture, ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile kendi kimliği olan ofisler tasarlama ve uygulama alanında sektörde  güçlü bir yer edinerek her gün büyüyor. İstanbul Merkez Ofis’in yanı sıra, Bakü’deki showroomunda hizmet veren Addo Furniture, Almanya, İrlanda, Rusya, İsviçre, Avusturya, Dubai, Libya, Azerbaycan, Türkmenistan gibi ülkelere ihracat gerçekleştiriyor. 2015 yılında ünlü İtalyan markası Caimi’nin distribütörlüğünü alan Addo, özel projelerden küçük ofislere  tüm alanlarda estetik ve fonksiyonelliği özgün tasarım çizgisi ve konforla buluşturarak yeni nesil ofis yaşamına ‘Addo’ imzasını atmaya devam ediyor.