(Intema Mutfak) Yeni Mutfak Konseptiyle UNICERA’da Fark Yarattı

Intema Mutfak’ın “Yaşayan Mutfaklar” konsepti 23 – 27 Şubat tarihlerinde düzenlenen UNICERA 28. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda ziyaretçileriyle buluştu.

İntema Mutfak, 23 – 27 Şubat tarihlerinde düzenlenen UNICERA 28. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda “Yaşayan Mutfaklar” konsepti ile ziyaretçilerini ağırladı.

Modern Türk tasarımı, Berloni’nin İtalyan tarzı ve Bulthaup’un mükemmel Alman kalitesini Yaşayan Mutfaklar konseptinde buluşturan İntema Mutfak, fuarda genişleyen marka portföyünün ve yeni işbirliklerinin duyurusunu yaptı. Fuar katılımcıları için renkli aktiviteler hazırlayan İntema Mutfak’ın standı ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

Murat Bozok
Murat Bozok

İntema Mutfak standının ilk gün konuğu olan Murat Bozok, lezzetli yemekleri ve hoş sohbeti ile mutfakta çalışmanın perde arkasını, işin mutfağında ziyaretçilerle paylaşırken; fuarın üçüncü gün konuğu ise farklı çalışmaları ve tarzı ile beğeni toplayan Burak Zafer Sırmaçekici olacak. Sırmaçekici, fuar ziyaretçilerine, sergileyeceği mini gösteriyle mutfakların en neşeli ve lezzetli halini yaşatacak.

İntema Mutfak, 2016’da yenilenen yüzüyle tüm mutfak severleri satış mağazalarında ağırlamaya devam edecek.