(Kreatif Mimarlık) 11. Seyahat Bursunu Duyurdu!

Kreatif Mimarlık 11. kez ofis stajyerlerinden birini Inter-Rail ile Avrupa’ya yolluyor. Yolculuk, konaklama ve günlük harcama giderlerini üstlenen ofis, bursu alan stajyerlerden dönüşlerinde yolculuk boyunca tuttukları günlükleri üzerinden tecrübelerini ofis çalışanları ile paylaşmaları dışında bir şey beklemiyor. 

Geçtiğimiz yıl 105 başvuru sonucunda yedi öğrencinin Kreatif Mimarlık’ta ikişer ay staj yaptığını belirten Kreatif Mimarlık kurucusu Aydan Volkan bu öğrencilerden Ayşe Karabulut’u Inter-Rail ile önümüzdeki yaz Avrupa turuna yollayacaklarını ifade etti.

Kreatif Mimarlık yöneticileri ofis ve şantiye stajlarını mimarlık eğitimin önemli bir parçası olarak görmekte. Çalışanlarla aynı koşulları ve imkanları sağlayan ofis projelerde stajyerlere de bilgileri ve ilgileri ölçeğinde sorumluluk veriyor.

Kreatif Mimarlık, en az iki ay kesintisiz olarak sadece yaz stajı yapacak öğrencilerin başvurularını her yıl 15 Nisan’a kadar kabul etmekte. Başvurular portfolyoların incelenmesi ve ardından seçilen adaylarla yapılan görüşmelerden sonra değerlendiriliyor. 2016 yılı için 11 Temmuz – 9 Eylül tarihleri arasında, 5-15 Ağustos’taki bir haftalık tatil hariç toplam 8 hafta staj süresi belirlendi.

Staj başvuruları, cvstaj@kreatifmimarlik.com email adresine yapılabiliyor.