(NG Kütahya Seramik) Geleceği Öngören Tasarımları ile Unicera’da

Türk seramik sektörünün dünya pazarındaki lider kuruluşlarından NG Kütahya Seramik, 2016 koleksiyonları ve trend belirleyen tasarımları ile Unicera Fuarı’nda! NG Kütahya Seramik, 23-27 Şubat tarihlerinde TÜYAP Beylikdüzü’nde gerçekleşecek UNICERA Fuarı’nda yeni kreasyonları ile seramik modasının en güzel örneklerini sergiliyor.

Türkiye’de ve dünyada yine bir ilke imza atan NG Kütahya Seramik, 120×240 cm, 120×120 cm ve 60×160 cm ebatlarındaki koleksiyonları ile öne çıkıyor. Doğallığın ön planda olduğu NG Kütahya Seramik 2016 kreasyonlarında, üstün üretim tekniklerinin kullanıldığı parlak, mat ve saten yüzey seçenekleri dikkat çekiyor.

NG Kütahya Seramik; estetik, moda, konfor, şıklık ve zarafetin şekil bulduğu stant tasarımı ile bu yıl da fuarda ilgi toplayacak. Sıcak ve samimi kurgusuyla davetkar bir karşılama yaratan fuar standı, ziyaretçileri keyifli bir yolculuğa çıkaracak.1454591381_ALBATROS_120X240_SPA_MEKAN

Zamana Meydan Okuyan Boyutlar

Dünyada ilk kez NG Kütahya Seramik tarafından üretilen 60×160 cm ölçülerindeki özel koleksiyonlar fuarın en iddialı ürünleri arasında yer alıyor.

Mermer, ahşap, taş, sedef, dokularının yeniden yorumlandığı göz dolduran tasarımlar inovasyon ve zarafeti seramik yüzeylerde buluşturuyor.

Betonun doğal ve estetik görüntüsünü yansıtan seriler dekorasyonda yükselen bir trend olan loft style mekanlar için özel olarak tasarlandı.

Seramik Modasının En Yeni Trendleri

İnovatif tasarımları ile seramik sektörüne yön veren NG Kütahya Seramik, bu yıl özel bir kreasyon oluşturdu. 120×120 cm ebatlarındaki yeni kreasyon doğal dokuların sıcaklığını ve canlılığını seramik yüzeylere taşıyor.1454591389_KAURI_60X160_CEVIZ_MEKAN__2_

Kusursuz Bütünlük

NG Kütahya Seramik’in 120×240 cm ölçülerindeki yeni koleksiyonu mekanlarda kusursuz bir bütünlük algısı oluşturuyor. Mimari tasarımlara yeni bir boyut kazandıran bu özel koleksiyonda, fonksiyonellik ve doğallık ön planda.

Yenilikçi fikirlerle modern yaşam alanları yaratılmasını sağlayan traverten, mermer, doğal taş, beton, tekstil ve ahşap görünümlü seramiklerle, iç ve dış mekanlarda sıra dışı tasarımlar yapmak ve sofistike ambiyanslar yaratmak mümkün.

Doğallığı Öne Çıkaran Yüzeyler

NG Kütahya Seramik, 2016 Unicera’da sergileyeceği yeni tasarımlarında ebat ve desen yönünden farklılaşan ürünlerinin yanı sıra doku ve yüzey seçeneklerinde de yeniliklere imza attı. ”Touch and feel” özelliği ile öne çıkan tasarımlar seramik yüzeylerde ipeksi bir dokunuş hissini açığa çıkarıyor.