(Kastamonu Entegre)’den parke ustalarına uygulamalı eğitim!

Ağaç bazlı panel sektörünün global oyuncusu Kastamonu Entegre, sektör içi eğitimlerine hız kesmeden devam ediyor. Bursa bölgesi bayi MESKAR ile işbirliği yapan Kastamonu Entegre, 127 parke ustasına Laminat Parke Kalite ve Uygulama Eğitimi semineri verdi.

İpek Koza Balo Salonunda düzenlenen eğitimde parke ustalarına, uygulamalı bir şekilde ürünlerin özellikleri ve kullanım detayları aktarıldı. Kastamonu Entegre ve MESKAR yöneticilerinin konuşmalarıyla başlayan etkinlikte Floorpan ve Artfloor laminat parke ürün kategorileri ile 2016 yılında planlanan yenilikler hakkında bilgilendirme yapıldı.

Laminat Parke Kalite ve Uygulama Eğitimi ile kalite süreçleri, parke uygulama şekli ve parke döşeme hataları konuları hakkında ustalara detaylı bilgiler verdiklerini ifade eden Kastamonu Entegre Marka ve Kurumsal İletişim Müdürü Naci Güngör, “Floorpan ve Artfloor markalarımızla laminat parke alanında birçok yenilik getirme hedefimiz var. Bu anlayışa uygun olarak gelecek dönemde de seminerlerimizi Türkiye genelinde yaygınlaştırılarak eğitim programımıza devam etmeyi planlıyoruz” dedi.1454419812_Kastamonuentegre_1