Yapı Fuarları – Turkeybuild Yapı Fuarları – Turkeybuild 2016 Takvimi açıklandı!

Türk yapı sektörünün uluslararası buluşma noktası Yapı Fuarları – Turkeybuild 2016 takvimi açıklandı… Yapı dünyası bu fuarlarda buluşuyor! 

Rakamlarla Yapı Fuarları – Turkeybuild: 

  • 39 yıllık bir dünya markasıYılda 180.000 ziyaretçi, 1.850 katılımcı firma
  • 3 fuarda 21.875 ürün, 6.868 marka
  • Toplam 131.500 m2 kapalı ve açık fuar alanı
  • İş Geliştirme Platformu Etkinlikleri’yle sektöre her yıl yeni pazarlar

YEM Fuarcılık tarafından 39 yıldır düzenlenen Yapı Fuarları – Turkeybuild; yerli ve yabancı, yapı sektörüne yön veren tüm firmaların, sektör profesyonelleriyle 2016 yılında da buluşma noktası olacak. Yapı sektöründe en son yenilik, ürün ve hizmetlerin sergilendiği fuarlar, “İş Geliştirme Platformu” etkinlikleriyle sektöre yeni pazarlar, yeni iş ve işbirliği fırsatları sunmaya devam edecek.

Yapı Fuarları – Turkeybuild, Türkiye ekonomisinin ve yapı sektörünün odağında yer alan üç büyük kent; İstanbul, Ankara ve İzmir’de düzenleniyor.

YAPI FUARLARI – TURKEYBUILD 2016 Takvimi

  • 39. YAPI FUARI – TURKEYBUILD İSTANBUL

10 – 14 Mayıs 2016, (Salı – Cumartesi) Tüyap / Büyükçekmece

Dünyanın beş büyük yapı fuarından biri…

39 yıldır aralıksız düzenleniyor…

“Türkiye’nin de içinde bulunduğu Balkanlar, BDT ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan bölgenin en büyük yapı malzemeleri fuarı”

İş Geliştirme Platformu Etkinlikleri, Konuk Ülke Projesi ile sektöre yeni pazarlar yaratıyor…

Rakamlarla Fuar:

14 Salon, 100.000m2 açık ve kapalı alanda, 1.250 katılımcı firmaya ait 18.640 ürün, 3.710 marka, 111.000 ziyaretçi…

98 ülkeden 8.063 yabancı ziyaretçiyi fuara getiren “Uluslararası Alım Heyeti Organizasyonları” ve “Ulusal Alım Heyetleri Organizasyonu”yla Türkiye genelinden katılım sağlayan profesyonel ziyaretçiler…

  • 29. YAPI FUARI – TURKEYBUILD ANKARA

20 – 23 Ekim 2016, Congresium, ATO Kongre ve Sergi Sarayı

Türk Yapı Sektörünün Bölgedeki En Büyük Buluşması…

29 yıldır aralıksız düzenleniyor…

İş geliştirme platformu etkinlikleri ile sektöre yeni pazarlar yaratıyor…

Rakamlarla Fuar: 

12.000 m2 alanda, 200 katılımcı firmaya ait 1.361 ürün, 1.284 marka, 30.000 ziyaretçi…

“Ulusal Alım Heyetleri Organizasyonu”yla Türkiye genelinden katılım sağlayan profesyonel ziyaretçiler…

  • 22. YAPI FUARI – TURKEYBUILD İZMİR

3 –6 Kasım 2016, fuarizmir

Türk Yapı Sektörünün Ege ve Akdeniz Bölgeleri’ndeki En Büyük Buluşması

22 yıldır aralıksız düzenleniyor…

İş geliştirme platformu etkinlikleri ile sektöre yeni pazarlar yaratıyor…

Rakamlarla Fuar: 

19.500 m2 alanda, 350 katılımcı firmaya ait 1.874 ürün, 1.502 marka, 30.195 ziyaretçi…

“Ulusal Alım Heyetleri Organizasyonu”yla Türkiye genelinden katılım sağlayan profesyonel ziyaretçiler…

Yapı Fuarları – Turkeybuild, YEM Fuarcılık’ın yapı sektöründeki 39 yıllık profesyonel deneyimini ITE Group Plc’nin sağladığı güçlü küresel ağ ile birleştirerek fuar katılımcılarına ve sektöre yeni iş fırsatları yaratılmasına katkıda bulunmayı sürdürecek. Yapı Fuarları – Turkeybuild; üretici firmalara, meslek odalarına, üniversitelerin mimarlık, mühendislik bölümlerine, sivil toplum örgütlerine, kamu kuruluşlarına ve sektör yayınlarına da ev sahipliği yapacak ve düzenlenecek konferans, seminer, sergi vb. etkinlik programları ile yapı dünyasına ışık tutmaya devam edecek.

Yapı Fuarı – Turkeybuild 2016 Fuar Takvimi

  • 39. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul
10 – 14 Mayıs 2016
  • 29. Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara
20 – 23 Ekim 2016
  • 22. Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir
3 – 6 Kasım 2016

 


YEM Fuarcılık A.Ş. 

YAPI FUARLARI – TURKEYBUILD 39 yıldır Türk Yapı Sektörü ve Bölgenin En Büyük Buluşmaları

YEM Fuarcılık A.Ş.; ITE Turkey’i oluşturan şirketlerden biri olarak Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara ve Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir’i düzenlemektedir. YEM Fuarcılık 39 yıllık tecrübesini, 20 ülkede 32 ofisle dünya çapında yılda 240 fuar ve konferans düzenleyen, küresel bir ağa sahip ITE Group Plc.’nin sağladığı güçlü küresel ağ ile birleştirerek, fuar katılımcılarına ve sektöre yeni iş fırsatları yaratılmasına katkıda bulunuyor. Yapı Fuarları – Turkeybuild, Türkiye ekonomisinin odağında yer alan üç büyük kent; İstanbul, Ankara ve İzmir’de, Türkiye’nin ve bölgelerinin lider fuarlarını oluşturuyor. Ulusal ve uluslararası alanda güvenilir bir marka olan fuarlar, her geçen yıl büyüyerek, sektöre sağlanan faydayı artırmayı başarıyor. Yapı Fuarları – Turkeybuild sektöre yeni ihracat kapıları açıyor, yeni işbirlikleri ve satınalmalar için fırsatlar yaratıyor. Türk yapı sektörünü uluslararası arenada da temsil eden Yapı Fuarları – Turkeybuild, yıl boyunca yerli yabancı ortalama 180.000 ziyaretçiyi buluşturuyor. Bu kapsamda ülkedeki en büyük yapı buluşması olan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, “Türkiye’nin de içinde bulunduğu Balkanlar, BDT ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan bölgenin en büyük yapı malzemeleri fuarı” olma özelliğini taşıyor. YEM Fuarcılık Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği – Türkiye İMSAD üyesidir. 

Daha fazla bilgi için: www.yapifuari.com.tr

ITE Turkey Hakkında

ITE Turkey, uluslararası fuarcılık şirketi ITE Group’un Türkiye ofisidir. Türkiye’nin lider sektörlerinde lider fuar organizasyonları düzenleyen ITE Turkey, YEM Fuarcılık, EUF – E Uluslararası Fuar Tanıtım Hizmetleri, Ekin Fuar, Platform Uluslararası Fuarcılık ve TF Fuarcılık şirketlerinden oluşmaktadır.

Yapı, turizm, kozmetik, gıda, moda, enerji, ambalaj, su ve atıksu arıtma teknolojileri, iş ve inşaat makineleri, raylı sistemler ve lojistik sektörlerinde Türkiye’nin lider fuarlarını düzenleyen ITE Turkey gücünü, Türkiye ve bölgedeki deneyiminin yanı sıra grup şirketleri arasında yer aldığı ITE Group’un küresel ağından alıyor. 20 ülkede 32 ofisi, 1.000’i aşkın deneyimli personeliyle dünya çapında yılda 240’ı aşkın fuar ve konferans düzenleyen ITE Group Plc.’nin Türkiye ofisi olan ITE Turkey, fuarcılık sektöründeki güçlü küresel ağını, içinde yer aldığı her bir sektöre aktararak, düzenlediği fuarlarda yeni iş, işbirliği ve satınalma fırsatları yaratıyor, bu sektörlerin gelişmesine katkıda bulunuyor. www.ite-turkey.com