(Nurus), ODTÜ Kariyer Fuarı 2015’te Öğrenciler İle Buluştu

Türkiye’nin öncü profesyonel mobilya üreticisi Nurus’un İnsan Kaynakları departmanı ve Nurus D Lab tasarımcılarından Eşref Akın Oral, 3-4 Aralık 2015 tarihlerinde ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde  gerçekleştirilen ODTÜ Kariyer Fuarı’nda öğrenciler ile buluştu.

Tasarım ödülleri ile Türkiye’nin adını dünyada duyuran seçkin profesyonel mobilya üreticisi Nurus’un İnsan Kaynakları Departmanı ve Nurus D Lab tasarımcılarından Eşref Akın Oral, öğrencilerin bilinçli kariyer seçimleri yapmalarını sağlamak, öğrencilikten profesyonel hayata geçişte hazırlıklı olmalarını sağlamak amacıyla gerçekleştirilen ODTÜ Kariyer Fuarı 2015’de öğrenciler ile buluştu.

1449651864_G__rsel_3

Nurus İnsan Kaynakları Departman çalışanları ve Nurus D Lab tasarımcısı Eşref Akın Oral, 3-4 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilen fuarda öğrencilere tasarımın ve inovasyonun önemi, Nurus’un profesyonel ofis mobilyası sektöründe yeri ve şirketteki kariyer fırsatları konularında bilgiler verdi.

1449651864_G__rsel_1


 

Nurus
1927 yılında kurulan Türkiye’nin öncü mobilya üreticilerinden Nurus, bugün 30’dan fazla ülkede 40’ı aşkın bayisi ile faaliyet gösteriyor. Nurus, ofis yaşamında motivasyonu öncelikli kılarak, kullanıcıyı merkezine alan tasarım odaklı çözümleriyle firmaların çalışan verimliliğini artırmasına yardımcı oluyor. Çevreye karşı olumsuz etkileri en aza indirmeyi hedefleyen Nurus, tedarikten üretime, paketlemeden teslimata kadar her aşamada çalışmalarını hassasiyetle sürdürüyor. Entegre proje yönetimi ve lojistik hizmetleri başlıkları altında geliştirdiği Nurus Digital Chain® süreç yönetimi sistemiyle kaliteli üretimin yanında enerjiyi en verimli şekilde kullanmaya özen gösteriyor. Ulusal ve uluslararası platformlarda pek çok prestijli tasarım ödülüne layık görülen Nurus, tasarıma olan inancı ve yatırımları ile Türk endüstriyel tasarımının küresel pazardaki gelişiminde büyük rol üstleniyor.