Türkiye’nin En Büyük Termal Tesisi (Ideal Standard)’ı Tercih Etti!

Dünyanın lider banyo markası Ideal Standard, Türkiye’nin en büyük termal tesisi Narven Termal Kasaba Bolu projesinin banyolarına çevreci, lüks ve zarif tasarımlarıyla damgasını vurdu.

Ideal Standard, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’nin de en gözde turizm projelerinde yer almaya devam ediyor. Türkiye’deki birçok prestijli projede olduğu gibi Narven Termal Kasaba’nın da banyolarında, tasarım alternatiflerini geniş ürün yelpazesi ile sunan dünya devi Ideal Standard tercih edildi.

450 bin m2’lik alanda inşa edilen projenin 50 bin m2’si sağlık ve sosyal tesislere ayrılmış olup, Sağlık Turizmi, Kongre – Seminer ve Kültür Turizmine yönelik birçok yapıyı bünyesinde bulunduruyor. Sektörün önemli projesi olan Narven Bolu 3 etapta tamamlanarak, 1.250 daire, 150 residence, 230 otel odası ve toplam 7.200 yatak kapasitesine sahip olacak.

Ideal Standard Narven Bolu Projesi (1)

Doğanın kalbinde, doğa ile uyum içinde tasarlanan projenin konseptine uygun olarak Ideal Standard’ın çevreci ve tasarruf sağlayan tasarımları seçildi. Modern tasarımı, yalın ve geometrik hatlarıyla dikkat çeken ve Bluestart teknolojisi ile su ve enerji tasarrufu sağlayarak, doğal kaynakları koruyan Ceraplan III armatür serisi, asil ve sade çizgilere sahip Strada lavabolar ve banyolara zarafet katan Stream asma klozetler kullanıldı. Ayrıca projenin tüm ortak mekânlarında da Ideal Standard ürünleri yer alıyor.


Ideal Standard Hakkında
200 yıllık tecrübe…

Çok uluslu bir dünya firması olan Ideal Standard International, Almanya’da 1901, Amerika’da 1875, İngiltere’de 1815 yıllarından bugüne faaliyettedir. Farklı ülkelerin kültür ve teknolojik özelliklerini bir araya toplayan Ideal Standard, global teknolojiyi, yerel tasarım kültürü ile zenginleştiren bir yapıya sahiptir. Geçmişte ABD’de American Standard olarak başlayan marka hikayesini günümüzde Global markaları Ideal Standard ve Jado’nun yanı sıra İngiltere’de ArmitageShanks, İtalya’da Ceramica Dolomite, Fransa’da Porcher ve İspanya’da Sangra, Baltık ülkelerinde Borma, İskandinav ülkelerinde  Venlo, CIS ülkelerinde ise Vidima ile devam ettirmektedir. Ideal Standard 200 yıllık geçmişi, 30’dan fazla ülkede 10 bin’den fazla çalışanı ile  banyo ürünlerinde dünyanın lider markasıdır. Ideal Standard Türkiye genelindeki 69 yetkili satıcısı ile Türk tüketicisine hizmet vermektedir.