‘Kelebek Etkisi’ ile evlerin havası değişiyor

Kelebek Mobilya “Kelebek Etkisi” isimli kendine has oda parfümüyle evlerin havasını değiştiriyor. Çiçek, baharat ve meyve özleri ile harmanlanan “Kelebek Etkisi” sandal ve agarwood ağaçları ile birlikte paçuli bitkisi özüyle, doğanın tazeliğini evlere taşıyor.

Kelebek Mobilya “Kelebek Etkisi” isimli kendine has oda parfümüyle evlerin havasını değiştiriyor. Kelebek’e özel üretilen “Kelebek Etkisi”, hoş esansıyla Kelebek Mobilya ve Kelebek Mutfak mağazalarında ziyaretçilerini karşılıyor. Çiçek, baharat ve meyve özleri ile harmanlanan “Kelebek Etkisi ” sandal ve agarwood ağaçları ile birlikte paçuli bitkisi özüyle, doğanın tazeliğini evlere taşıyor. Parfüm, hoş bir koku ve dekoratif bir görüntü sunarken, rattan çubukların şişeye yerleştirilmesiyle doğal esansiyel koku ortama yayılıyor. Güzel kokunun yoğunluğu, şişeye çubuk eklenerek yada çıkarak ayarlanabiliyor. Parfüm, Kelebek Etkisi’ni evinde yaşamak isteyenler için Kelebek Mobilya mağazalarında bulunuyor.

Kelebek Mobilya Hakkında

Cumhuriyet tarihinin en köklü markalarından biri olan Kelebek Mobilya, 1935 yılında uçak kanatları için kontrplak üretmek amacıyla kuruldu. 1986 yılına kadar İstanbul Haliç’te Kelebek markası ile kontrplak üretti. 1978’de dünyanın konusunda en iyi proje grupları ile teknik işbirliği yaparak Düzce’de kurduğu modüler mobilya fabrikasını, Avrupa’nın en modern ve büyük tesislerinden biri olarak işletmeye açtı. 1990 yılında İMKB’de halka arz edildi. Bu yıl 80. yılını kutlayan Kelebek Mobilya, 186 bin metrekarelik bir sahada 40 bin metrekarelik kapalı alanda ileri teknolojileri kullanarak; mobilya, mutfak, banyo, oturma grupları ve özel ahşap donanımların üretimini