(Yıldız Entegre) en YENİ Ürünleriyle INTERMOB’da

Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı Intermob, 10 – 14 Ekim tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşiyor. Sektörün öncülerini ve dünya markalarını buluşturan fuarda Yıldız Entegre de yenilikçi ürünleriyle öne çıkıyor.

Alanında dünyanın önde gelen fuarları arasında gösterilen Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı Intermob, bu yıl 10 – 14 Ekim tarihlerinde sektör profesyonellerini bir araya getirecek. Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen fuarda Yıldız Entegre de benzersiz ürünlerini sergileyecek. Klasik parkeye oranla suya ve neme karşı 5 kat daha dayanıklı olan VarioclicAqua da Intermob’da sergilenecek ürünler arasında yer alıyor.

Estetik ve işlevsel

Yıldız Entegre’nin Kocaeli MDF Fabrikası’nda üretilen VarioclicAqua, özellikle koridor ve mutfak gibi suya maruz kalma ihtimali yüksek olan mekanlar için geliştirildi. 8 mm. kalınlık, 19 cm. genişlik ve 120 cm uzunluğunda olan bu yenilikçi ürün, timberland yüzey, 32. Sınıf AC/4 yüksek derecede yüzey aşınma direncine sahip. VarioclicAqua; çağdaş tasarımı, zengin renk seçenekleri, modern estetiği, neme ve suya karşı dayanıklı yapısı ve Avrupa standartlarında üretilen tutkalsız “clicsistem”i ile özellikle suya maruz kalma ihtimali yüksek mekanlarda fark yaratıyor.

En iddialı ürünlerden

Tasarım ve teknolojiyi ahşap zeminleri yeniden tanımlamak ve yenilikçi ürünler geliştirmek için bir araya getiren Yıldız Entegre, VarioclicAqua ile müşteri beklentilerini ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedefliyor. VarioclicAqua’nın Intermob Fuarı’nın en yenilikçi ürünlerinden biri olmasıyla dikkat çektiğini belirten Yıldız Entegre Parke Departmanı  Satış Yöneticisi Ergün Hacımurtazaoğlu, , “Türkiye’de daha önce üretilmeyen katma değerli ürünlere yönelme stratejimizi sürdürüyoruz. Portföyümüzün bu yılki en iddialı ürünlerinden VarioclicAqua, tüketicilerin en büyük korkusu olan su baskınları karşısında oluşacak riskleri minimuma indiriyor.  Yenilikçi teknolojilerle tüketicilerin yaşamsal konforunu artırmaya yönelik ürün geliştirme çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu yeni ürünler Yıldız Entegre’nin ihracat hedefi açısından da önem taşıyor” diyor.

yıldız2


Yıldız Entegre Hakkında

Orman ürünleri alanında engin bilgi birikimi ve deneyime sahip olan Yıldız Entegre, Türkiye sanayisini ileriye taşıyan tesisleriyle dünyanın en büyük üreticilerinden biri. Toplamda 1.832.000 m2 alan içerisinde bulunan tesisleriyle orman ürünleri alanında hizmet veren Yıldız Entegre, Mdf, Mdflam, sunta, suntalam, Mdfprofile, laminatparke, mdfkapı, mdfsüpürgelik, boyalı mdf , mdf boy kapak,kapı paneli, emprenyeedilmiş dekor kağıdı ve tutkal üretimi gerçekleştirmektedir.2001 yılında orman ürünleri faaliyetine başlamış, bugün itibari ile toplam 7 tesisinde üretmiş olduğu ürünleri 50’ye aşkınülkeye ihraç ederek, kalitesini, markasını ve bilinilirliğini her geçen gün arttırmaktadır.Üretim, ihracat, istihdam ve dünya pazarlarındaki rekabet gücüyle Türkiye ekonomisinde önemli bir yere sahip olan Yıldız Entegre; 1900 çalışanı ve sürdürülebilir başarı hedefiyle yoluna devam etmektedir.