(DÜFA)DAN TÜRKİYE ÇAPINDA 10 BİN USTAYA EĞİTİM

Boyanın ustası Düfa, düzenlediği eğitim seminerleri ile Türkiye çapında 10 bini aşkın ustayla bir araya geldi. Yaklaşık 7 milyon dolarlık ek bina ve üretim tesisi yatırımını 2015 yılında devreye alan Düfa, yeni tesisinde AB standartlarına uygun kalitesiyle üretilen boyalarını ve yeniliklerini ustalarla paylaştı. 

Bu yıl 7 milyon dolarlık ek bina ve üretim tesisi yatırımıyla kapasitesini ve pazar payını artıran Düfa, Türk
iye’nin dört bir yanını dolaşarak 22 noktada gerçekleştirdiği 33 eğitim semineriyle boyacı ustalarını bilgilendirdi. Düfa seminerlerine katılan boyanın ustaları sektördeki yenilikler, ürün uygulamaları ve Düfa boyanın yeni ürünleri hakkında detaylı eğitim alırken, iş güvenliği ve sağlığı konularında da bilinçlendirildi.

Düfa Boya’nın 21. yüzyılın ürünü olarak lanse edilen iç cephe boyası Düfa Zeolit ve birçok yeniliğinin ilk kez tanıtıldığı eğitim seminerinde, sahip olduğu 70 bin renk seçeneği sayesinde doğanın renklerini mekanlarla buluşturma fırsatı sunan Düfa Tinting teknolojisi de ustalara detaylıca anlatıldı.

Eğitim seminerlerinin bu yıl kapsamını genişleten Düfa, önümüzdeki yıl il sayısını artırarak geleneksel hale getirmeyi planladığı seminerler ile çok daha fazla ustayla buluşmaya hazırlanıyor.