Stres atmak için: İstanbul, Paris ya da New York’u boya!

New York’a mı gitmek istersiniz, Paris’e mi, Tokyo’ya mı? “Fantastik Şehirler” gerçek ve ayrıntılı çizimleriyle sizi bir dünya seyahatine davet ediyor. Dünya şehirlerini boyarken hem stresten uzaklaşıp eğlenecek hem de şehirlerinizi kendi renklerinizle boyayarak yaratıcılığınızı geliştireceksiniz.

Şehirleri sokak sokak boyayın!

“Hayal Bahçesi” ile tüm dünyada popüler olan yaratıcı renklendirme hobisine giriş yapan Pena Yayınları, stresten kaçıp dinlenmek, hoş vakit geçirirken yaratıcılığını pekiştirmek isteyenler için yepyeni bir boyama kitabı sunuyor: “Fantastik Şehirler”.

Bu eşsiz boyama kitabı İstanbul’dan Paris’e, New York’tan Tokyo’ya dünyadaki pek çok şehrin sokak görüntülerinden ya da tarihi mekanlarının çizimlerinden oluşuyor. Ressam Steven McDonald’ın incelikle resmedilmiş ve en ince detayına kadar düşünülmüş kuşbakışı şehirleri büyüleyici, hatta tutsak edici bir güzelliğe sahip.

Tam mimari tutkunlarına göre

Gerçek şehirlere ait çizimlerin yanı sıra labirenti andıran gerçek üstü tasarımlar özellikle mimariye ilgi duyanlara unutulmaz bir boyama deneyimi sunacak.

Kare formatta basılan Fantastik Şehirler, boyarken zamanı unutmanızı sağlayacak ayrıntılı resimleriyle sizi stresten uzaklaştıracak ve dünyayı kendi zevkinize göre baştan renklendirirken tek sınırın kendi yaratıcılığınız olduğunu göreceksiniz.

Eser Adı                     : Fantastik Şehirler
Orijinal Adı                : Fantastic Cities
Çizer Adı                   : Steve McDonald
Türü                           : Hobi/Renklendirme Kitabı
Sayfa Sayısı               : 64
Etiket Fiyatı               : 20,00 TL
Yayınevi                     : PENA Yayınları

 


 

Pena Yayınları Hakkında:

Pena Yayınları, hem gündemdeki en büyük yazarların kitaplarını Türkçe olarak yayınlayarak bir okuma ziyafeti sunmayı ve okuru geliştirmeyi hem de dünyanın en iyi yazar ve çizerlerinin çalışmalarını çocuklarla paylaşarak, onların hayal gücünü beslemeyi hedeflemektedir. Türk dilinin ulaştığı bütün coğrafyalarda, farklı kültürlerden yazar ve çizerlerin kendilerini ifade edebildiği renkli ve güvenli bir ortam yaratmak için çabalıyoruz. Çalışanlarımızın girişimciliği ve yaratıcılığı en önemli parçamız olurken yayınevimizin sürekli yeni teknolojilere ayak uydurması bizi okurlarımıza daha da yakınlaştırmaktadır. Detaylı bilgi için https://www.penayayinlari.com/