British Safety Council farkı ve DOĞA İş Güvenliği kalitesiyle “IOSH MANAGING SAFELY” Eğitimi

IOSH Managing Safely” Eğitimi British Safety Council farkı ve DOĞA İş Güvenliği kalitesiyle 9-10-11 Eylül 2015 tarihlerinde düzenlenecektir.

9-10-11 Eylül 2015

IOSH Managing Safely Eğitimi; ekip liderlerinin, denetçilerin, her kademedeki yöneticilerin ve bölüm direktörlerinin ekiplerinin sağlık ve güvenliğini, etkin bir şekilde yönetmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış uluslararası bir eğitimdir. IOSH Eğitimleri, güncel uluslararası en iyi uygulamalara odaklanarak, çalışanlara farklı endüstrilerde, ülkelerde ve birçok iş seviyesinde çalışma imkanı sağlar. Her yıl yaklaşık 100,000 çalışan IOSH yetkinliği alarak iş sağlığı ve güvenliği kariyerlerini geliştirmekte ve işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliğini etkin ve etkili bir şekilde yönetmektedir.

DOĞA İş Güvenliği tarafından gerçekleştirilecek olan “IOSH Managing Safely” Eğitimi detayları ve ayrıntılı bilgi için: info@dogaisguvenligi.com

DOĞA İş Güvenliği_IOSH Eğitimi

 

  • Fiyatlara eğitime katılım, sınav, sertifika ve ders notu bedelleri dahildir. KDV dahil değildir.
  • Kontenjan 20 kişi ile sınırlıdır. Son kayıt tarihi 21 Ağustos 2015’tir.
  • 3 kişi ve üzeri katılımlarda %10 indirim uygulanacaktır.

 

British Safety Council 

 

1957 yılında kar amacı gütmeyen (Non-Profit Organization) organizasyon olarak kurulan British Safety Council, günümüzde dünyanın lider İş Sağlığı ve Güvenliği organizasyonlarından biri haline gelmiştir.
Londra merkezli olan ve dünyanın 50’den fazla ülkesinde danışmanlık, denetim ve eğitim hizmetleri veren kurum, bünyesindeki tüm hizmetlerini, İş Sağlığı ve Güvenliği alanında uzun yılları aşkın deneyime sahip personeli bünyesinde bulunduran Doğa İş Güvenliği ile birlikte Türkiye’de de sürdürmektedir.
Şirketlerin ürün ve hizmet sunumlarında İş Sağlığı ve Güvenliği standartlarının yükseltilmesi için son derece önem arz eden British Safety Council eğitimlerine katılarak başarılı olan katılımcılar, kurumun düzenlediği dünyaca tanınmış sertifikalar ile iş dünyasında büyük avantajlar ve kendi şirketlerine katma değer sağlamaktadırlar.

 

 Doğa İş Güvenliği

 

İş Sağlığı ve Güvenliği alanında uzun yılları aşkın ulusal ve uluslararası deneyime sahip personeli bünyesinde bulunduran şirketimiz, dünyanın lider İş Sağlığı ve Güvenliği organizasyonlarından biri olan, Londra merkezli ve dünyanın 50’den fazla ülkesinde danışmanlık, denetim ve eğitim hizmetleri veren British Safety Council iş ortaklığı ile işverenlerine ulusal ve uluslararası standartlara uygun hizmet sağlamaktadır.