(YAPI YAŞAM FUARI) Bursa’daki Fuarcılık Algısını Değiştiriyor!

EREXPO FUARCILIK A.Ş. TARAFINDAN TMMOB MİMARLAR ODASI BURSA ŞUBESİ VE BURKON TURİZM İŞBİRLİĞİNDE DÜZENLENEN ORGANİZASYON 1-4 EKİM 2015 TARİHLERİ ARASINDA BURSA MERİNOS ATATÜRK KONGRE VE KÜLTÜR MERKEZİ’NDE KAPILARINI AÇIYOR.

YAPI SEKTÖRÜNÜN EN ÖNEMLİ VE EN KÖKLÜ TİCARİ PLATFORMU OLAN BURSA YAPI YAŞAM FUARI VE KONGRESİ YENİ ÇEHRESİ İLE ÖZEL SEÇİLEN KATILIMCILARINI 40 ÜLKEDEN NİTELİKLİ ALIM HEYETLERİ İLE BULUŞTURACAK.

1-4 EKİM 2015

BURSA

MERİNOS ATATÜRK KONGRE VE KÜLTÜR MERKEZİ

Mimari kültürü ve yapı zenginliğiyle Türkiye’de ve dünyada adından sıkça söz ettiren Bursa,       1-4 Ekim 2015 tarihleri arasında Erexpo Fuarcılık A.Ş. tarafından TMMOB Mimarlar Odası Bursa Şubesi ve Burkon Turizm işbirliğinde Bursa Yapı Yaşam Fuarı ve Kongresi’ne ev sahipliği yapacak. Türkiye ile dünyanın önde gelen yapı firmalarının bir arada olacağı fuar 67.600 m2 alana sahip Bursa Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

26 yıllık geçmişi ve tecrübesiyle ülkemizin ve dünyanın en köklü organizasyonları arasında yer alan Bursa Yapı Yaşam Fuarı ve Kongresi bu kez Erexpo Fuarcılık A.Ş. farkıyla yeni bir vizyon ve alternatif bir bakış açısıyla kapılarını açacak. Başta Marmara Bölgesi olmak üzere, yurtiçi ve yurtdışından 100’e yakın firmanın katılımı ile gerçekleşecek olan Bursa Yapı Yaşam Fuarı ve Kongresi çağımızın tercihi butik fuar anlayışı ile sektörün profesyonellerini, yapı ve inşaat sektörünün en önemli temsilcileri ile buluşturacak.

FARKLI DENEYİMLER

26 yıldır yapı sektörünün nabzını tutan, edinilen tecrübeyle Bursa için bir marka olan Bursa Yapı Yaşam Fuarı ve Kongresi, düzenlendiği ilk yıldan bu güne binlerce katılımcı ve ziyaretçiye ev sahipliği yaptı. 27. Yılında yeniden doğan Bursa Yapı Yaşam Fuarı ve Kongresi, yapı sektörüne tüm yönleriyle hitap etmeyi amaçlıyor.

Fuar ile eş zamanlı olarak 1-2 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek olan “Kentsel Boşluğun Dili” teması ile hazırlanan Kongre’de,  dünyanın önde gelen üniversitelerinden katılımcılara yeni ufuklar açacak akademisyenler mimari alandaki son gelişmeleri aktarırken, 3-4 Ekim’de yapılacak olan zirvede ise sektörün duayen isimleri deneyimlerini paylaşacak. Fuar boyunca düzenlenecek olan After Party, Network Party, VIP Lounge etkinlikleri ile Fuar, katılımcılarının yeni pazarlara ulaşmasına olanak sağlamasının yanı sıra, ticari ve sosyal çevrelerini geliştirmelerine fırsat sunacak.

Erexpo Fuarcılık A.Ş.’nin katılımcılar özelinde tüm Bursa’ya ve Türkiye’ye sunduğu bu organizasyon Yaşam’da farkındalık yaratacak bir “yapı taşı” olacak. 27. yılında Bursa Yapı Yaşam Fuarı, katılımcısına özel ziyaretçi stratejisi ile Yeşil Bursa’nın zenginleşen yapı çeşitliliğine katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

Bursa’da ve Anadolu’da var olan fuarcılık algısını Gaziantep’te gerçekleştirdiği mobilya fuarları ile değiştiren Erexpo, bu vizyonunu bu kez doğduğu kent olan Bursa’ya taşıyarak fuarın her yıl beklenen bir sektör etkinliği olmasına katkı sağlayacaktır. Özellikle yurtdışından gelecek ziyaretçiler ile katılımcılarını fuardan önce B2B (İkili) görüşmelerle eşleştirecek olan fuar hakkında detaylı bilgi için http://www.yapiveyasam.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.