Karaca Home ve Toplum Gönüllüleri Vakfı Sosyal Sorumluluk Projesi “Çantamda Gelecek Var!

Karaca Home, uzun zamandır üzerinde çalıştığı sosyal sorumluluk projesin Toplum Gönüllüleri Vakfı ile bir araya gelerek hayata geçirdi. Geçtiğimiz ay sonunda Mersin Forum’da ilk Avm mağazasını açan Karaca Home, eş zamanlı olarak TOG ile genç ve gelecek nesillerin kişisel gelişimlerine katkıda bulunan ‘Çantamda Gelecek Var’ projesine imza attı.

“Çantamda gelecek var” sosyal sorumluluk projesi ile her sezon nevresim kumaşlarıyla çanta üreten Karaca Home, ürünlerindeki kalitesini faydalı ve kullanılabilir bir hale getirerek ilk sosyal sorumluluk projesini 3 Ağustos itibariyle başlatıyor. E-ticaret sitesinde ve Avm mağazalarında yer alan çantaları 4.99 TL’den satışa sunacak olan Karaca Home, satışlardan elde edilen gelirin tamamını Toplum Gönüllüleri Vakfı’na bağışlayacak.

İlk Avm mağazasının açılışı ve ilk sosyal sorumluluk projesinin başlangıcıyla iki heyecanı bir arada yaşayan Karaca Home, bu proje ile faydalı bir amaca hizmet etmekten memnuniyet duyduğunu belirtiyor. Topluma değer katan projeleri desteklediğini ekleyerek, herkesi duyarlı olmaya ve “Çantamda Gelecek Var” projesine destek olmaya davet ediyor.