(Dedeman)’dan yeni atama : Dedeman Erbil’in genel müdürü Ahmet Emin Ok oldu

Türkiye’nin ilk uluslararası otel zinciri Dedeman Grubu’nun otellerinden olan Dedeman Erbil’in Genel Müdürlüğü görevine Ahmet Emin Ok getirildi.

 Turizm sektöründe uzun yıllardır çalışan Ahmet Emin Ok, Dedeman Erbil’e Genel Müdür olarak atandı. 2007 yılından itibaren Dedeman Grubu bünyesinde çeşitli pozisyonlarda görev yapan Ok, en son Park Dedeman Gaziantep’te görev aldı. Ahmet Emin Ok bundan böyle turizm alanındaki tüm deneyim ve tecrübelerini Dedeman Erbil’de konuklarına sunacak.

Dedeman Erbil’e Genel Müdür olarak atanan Ahmet Emin Ok, çalışma hayatına 2002 yılında başladı. Selçuk Üniversitesi İşletme Fakültesi’ndeki eğitimini tamamladıktan sonra, Ankara Üniversitesi, Yabancı Diller Meslek Yüksek Okulu’undan da mezun olan Ok, Hilton Konya, Bera Otelleri ve 2007 yılından bu yana da Dedeman Konya ve Park Dedeman Gaziantep otellerinde çeşitli pozisyonlarda görev aldı. Dedeman Erbil’İn Genel Müdürü olarak çalışma hayatına devam eden Ahmet Emin Ok, evli ve iki çocuk babası olup iyi derecede İngilizce biliyor.


 

Dedeman Hotels & Resorts International Hakkında:
1966 yılında turizm faaliyetlerine başlayan Dedeman Grubu; İstanbul, Kapadokya, Palandöken, Rize, Diyarbakır, Palandöken Ski Lodge, Konya, Şanlıurfa, Gaziantep, Zonguldak, Park Dedeman Denizli, Park Dedeman Gaziantep, Dedeman Erbil otellerinde misafirlerine, bulundukları şehrin en güzel bölgelerindeki otelleri, profesyonel çalışanları, geniş hizmet yelpazesi ve Dedeman’a özgü benzersiz kalite anlayışıyla hizmet vermektedir. Mart 2014’te Dedeman Bostancı İstanbul ve Dedeman Oskemen Tavros’un zincire katılmasıyla, yurt içi ve yurt dışında toplam 15 otele ulaşan Dedeman Hotels & Resorts International, sektörde en köklü geçmişe sahip otel markalarından biri ve Türkiye’nin ilk uluslararası otel zinciridir. Dedeman Hotels&Resorts International ayrıca Nisan 2012’de hizmete açılan Park Dedeman Denizli ile ikinci otel markasını geliştiren Türkiye’nin ilk otel zinciri olma unvanını kazanmıştır. Dedeman Grubu’nun 2015 yılında açtığı ilk otel Park Dedeman Izmailovo Moskova ile otel sayısı 16’ya ulaşmıştır.