(Filli Boya)’nın Design Soul dijital dergisi, dopdolu içeriğiyle yaz keyfini doyasıya yaşatıyor

Filli Boya, Design Soul dijital dergisinin yeni sayısıyla yaz tatilinde de kullanıcılarına eşlik etmeye devam ediyor. Renklerin yaşamımızdaki öneminin farklı ve keyifli bir dille aktarıldığı Design Soul’un yaz sayısında; Dünya ülkesi Meksika, yazın stil duygusu yüksek dekorasyon önerileri ile sevilen ve gülümseten kadın “Keriman” Nursel Köse’nin özel sohbetleri yer alıyor.

Tasarım Ödüllü Design Soul’dan Dopdolu Bir Yaz Sayısı

Design Soul’un yaz sayısı birbirinden renkli konuları ve konuklarıyla yine dopdolu.

Yeni sayıda; Sarp Oder, Nursel Köse, Pınar Sabancı’yla yapılan keyifli röportajları okuyabilir, Polenezköy’den Tekirdağ’a; Budapeşte’den Meksika’ya özel gezintiye çıkabilirsiniz. Venedik Bienali, Placido Domingo müzik seçkisi, Türk Bezeme Sanatı, Serbest Dalış, Apple Watch gibi daha birçok konuyu dergide bulabilirsiniz.

Yazarları, fotoğrafları ve konuklarıyla kendi kimliğini ve tarzını bu doğrultuda belirleyen Filli Boya’nın Design Soul dergisini; IOS için AppStore’dan https://itunes.apple.com/us/app/filli-boya/id568154480?mt=8 adresinden Android cihazlar için de GooglePlay’den https://play.google.com/store/search?q=filli+boya&c=apps adresinden ücretsiz indirebilirsiniz.

Mobil Marketing Association’a (MMA) göre Türkiye’de sektörünün en dikkat çeken uygulamalarıyla ilk sırada yer alan Filli Boya, dijital mecralarda hayata geçirdiği yeniliklerle karşınızda olmaya devam edecek.


 

Detaylı Bilgi:
www.filliboya.com
www.facebook.com/filliboya
www.twitter.com/filliboya
www.instagram.com/filliboya