Romantizmin en doğal hali: (Doğtaş) Dolce Vita Serisi

Doğal tonların armonisi, narin ve ustaca dokunuşlar, geçmişten günümüze hatıralarımızı taşır gibi, romantizm yine kapınızı çalıyor.

Doğal malzemesi ve tasarımındaki ince detaylar sayesinde sade bir görünümü olan Dolce Vita Serisi, romantizm akımının evlerdeki en yeni temsilcisi olmaya geliyor. Sanatsal formlarla hazırlanan, zamansız parçalarıyla farklılığını ortaya koyan serinin salon takımı ve yemek odası takımı bulunuyor.

El işçiliğiyle hazırlanan kapitone detayı, doğal meşe ahşap ayakları ve rahatlıktan ödün vermeyen estetik tasarımıyla göz kamaştıran Dolce Vita Salon Takımı, özel deri görünümlü kumaşıyla salonlara şık bir dokunuş getirecek.

Doğal masif meşe ayakların ekru rengiyle birleşip post modern bir tasarıma dönüştüğü Dolce Vita Yemek Odası ise zanaat ve gelenekselliğin modern yaşamla harmanlanması, sadeliğin doğal malzemelerle birleşmesiyle gelen eşsiz görsel konforun kısa bir tarifi… Modern ve klasik çizgileri çok net bir şekilde görebileceğiniz, hem sadeliği hem de iddialı duruşuna hayran kalacağınız bir takım yemek odanızda yerini almayı bekliyor.


 

Doğtaş Hakkında
1972 yılında Çanakkale’de kurulan Doğtaş Mobilya, oturma gruplarından yemek odalarına, genç ve çocuk mobilyalarından, yatak odalarına ve Türkiye’nin ilk CE Medikal Sınıfı belgeli yataklarına kadar uzanan geniş ürün yelpazesiyle, uluslararası kalite standartlarında üretilen özgün tasarımlı modelleri ve fonksiyonellikle şıklığı birleştiren modern çizgili ürünleriyle, sektöründe fark yaratmıştır. Doğtaş, Türkiye’deki ev alanında kullanılan mobilyalar konusunda tüm ürünlerinde, dünyanın en önemli güvenlik sertifikası olan GS Belgesi’ne (GeprüfteSicherheit – Sertifikalı Güvenlik) sahip Türkiye’nin ilk ve tek mobilya markası olma özelliğini taşımaktadır. Kalite ve tasarım konusunda sektöre birçok yenilik getiren Doğtaş, ISO 9001, ISO 10002, TS-EN İSO 50001, İSO 14001 ve OHSAS 18001 gibi birçok önemli belgeye de sahiptir. Ayrıca 2008 yılında aldığı Turquality belgesi ile de yurtdışı atılımlarına hız vermiştir. Doğtaş Mobilya bugün yurtiçi ve yurtdışındaki 200’ü aşkın mağazası ile büyümeye devam etmektedir. 2012 yılında attığı büyük adımla gücüne güç katan Doğtaş, Cumhuriyetimizin en eski mobilya markası Kelebek Mobilya’yı bünyesine katarak girişimci tavrını bir kez daha ortaya koyarken Türk mobilya pazarında da ikinci sıraya yükselmiştir.