Dünya Devi (Ideal Standard) İstanbul ve Ankara’da Bölge Bayileriyle Buluştu

Dünya markası Ideal Standard, İstanbul ve Ankara’da düzenlenen iki farklı eğitim seminerinde bayileri ile  bir araya geldi. Eğitim seminerinde, Ideal Standard’ın dünyada öncü olduğu teknolojilerle birlikte yeni  ürünleri tanıtıldı.

 

Ideal Standard Eğitim Semineri 2

Dünyanın en büyük banyo gereçleri üreticilerinden Ideal Standard, bayi ve servislerine yönelik Eğitim Seminerleri gerçekleştirildi. 23 Mayıs’ta İstanbul’da, 5 Haziran’da  Ankara’da gerçekleştirilen seminere bayi yönetici ve çalışanları, yetkili servisler ve Ideal Standard çalışanları katıldı. Ideal Standard’ın dünyada öncülük ettiği teknolojilerin ve yeni ürünlerin tanıtıldığı seminerde teknik ve satış konularında eğitimler de verildi. Toplantılarda katılımcıların, yeni teknoloji ve ürünlerle ilgili görüşleri alınarak genel değerlendirmeler yapıldı, öneriler dinlendi.

Ideal Standard Eğitim SemineriToplantıda konuşma yapan Ideal Standard Satış Müdürü Ahmet Turan Karaca; “Ideal Standard’ın 200 yıllık geçmişinden gelen güven ile Ideal Standard Türkiye olarak büyümeye, Türkiye’de yeni satış noktaları açmaya, ailemize yeni üyeler almaya devam ediyoruz. Şu an 67 satış noktamız bulunuyor. Hedefimiz bu sayıyı 100’lere çıkarmak. İstanbul ve Ankara’da düzenlenen eğitim seminerlerini diğer bölgelerde de yapmayı ve tüm Ideal Standard ailesine ulaşmayı planlıyoruz.” dedi.