DUBAI THE BIG 5 SHOW: Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı

Dünya’nın önde gelen alıcı ve satıcıları inşaat ürünleri ve hizmetleri ile The Big 5 Show 2014’de 36. kez bir araya geliyor. 2014 yılında Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai kentinde düzenlenen The Big 5 Show Uluslararasi Yapı ve İnşaat Fuarı’na 266 Türk firması milli katılım göstermiş, fuar toplam 2742 firmanın katılımıyla gerçeklesmistir.48.609.75 m2’lik alanda düzenlenen fuarda Türk katılımcılar, ürünlerini 5252 m2 lik alanda sergilemiştir.

 

DUBAI THE BIG 5 SHOW

  1. ULUSLARARASI YAPI ve İNŞAAT FUARI

23 – 26 KASIM 2015

DUBAI-B.A.E.

 

Birleşik Arap Emirlikleri’nin yapı ve inşaat sektöründeki en önemli fuarlardan biri olan DUBAI THE BIG 5 SHOW 35. Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı’na basta Türkiye, ABD, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Kuveyt, Çin, Japonya, Iran, İngiltere olmak üzere toplam 71 ülkeden katılan firmalar dört gün boyunca ürünlerini sergileme fırsatı bulmuşlardır. Türkiye’nin sponsor olması ilginin Türk stantlarında yoğunlaşmasını sağladı. 2014 versiyonunun çok verimli olduğu belirten katılımcılar 2015 için yerlerini şimdiden kesinleştirdiler.

Fuarın platinum sponsorunun Türkiye olması ilginin Türk stantlarında yoğunlaşmasını sağlarken, Dubai The Big 5 2014’ün çok verimli olduğunu belirten katılımcılar yerlerini şimdiden kesinleştirdiler.

Şehrin en önemli fuar alanı olan Dubai Dünya Ticaret Merkezi‘nde düzenlenen fuarı 74.962’den fazla kişi ziyaret etmiş, ziyaretçiler sektör hakkında bilgilerini artırmanın yani sıra deneyimlerini paylaşma ve yeni bağlantılar kurma imkânı bulmuşlardır. Dev organizasyon 120 ülkeden ziyaretçi almaktadır!

Fuarda yapı, inşaat, panel, mermer, kauçuk ürünler, hazır beton elemanları, prefabrik, is makineleri, havalandırma ürünleriyle dikkat çeken Türk firmaları ziyaretçilerden büyük ilgi görmekle birlikte; ülke pazarına girme konusunda kurdukları bağlantılar ve artırdıkları tecrübeleri ile büyük avantaj sağlamışlardır.

 

Fuar hakkında ayrıntılı bilgi için: www.thebig5.ae