BANYOLARDA YENİLİK ZAMANI: Banyolarda YENİ Trendler

Evlerde en çok yenilenmesi ve tadilatın yapılması gereken yerlerden biri de banyolar. Bunun için en uygun mevsim ise yaz ayları. Siz de banyonuzda geniş yaşam alanları yaratmak isterseniz Geberit’in bu önerilerine kulak verin. 

Şehir hayatına uyarak mimaride küçülen evlerle birlikte banyo tasarımları da fonksiyonel ama daha az yer kaplayan ürünlere yöneldi. Küçük banyolar çoğu zaman yanlış dekore edildikleri için huzur verici ve fonksiyonel olmaktan uzaklaşıyor.  Küçük banyoları daha ferah göstermek ise yeni inovatif ürünler ile artık daha kolay. İşte size birkaç ipucu;

  • Banyonuz küçükse ve küvet koymaya yeriniz yoksa boş alanları iyi değerlendirin. Küvet veya tekne yerine hemzemin çözümler tercih edebilirsiniz. Banyonun bir bölümünü duş alanı olarak planlayıp bu bölümü cam ile ayırabilirsiniz. Camlar duş alanınızı hem daha da ferahlatacak hem de modern bir görünüm kazandıracak.
  • Hijyen için zarafeti yansıtan hemzemin duşlar için özel üretilen duş kanallarını tercih edin. Çıkarılabilen taraklı modeller saç veya diğer büyük parçaları etkili bir şekilde tutarak duşlarda sıkça yaşanan tıkanma sorununu önlüyor.

BANYOLARDA YENİLİK ZAMANI, Banyolarda Yeni Trendler!-1

  • Bu tıkanma sorununu önlemek için Geberit’in kullanıcılarına sunduğu yeni duş kanalları tüm beklentilerinizi karşılayacak. CleanLine duş kanalları çıkarılabilen tarağı sayesinde saç veya diğer büyük parçaları etkili bir şekilde tutarak duşlarda sıkça yaşanan tıkanma sorununu önlüyor. Ayrıca kapağın altında biriken kirlere de mükemmel bir çözüm sunuyor. Kapağın kenarında hiç boşluk olmadığı için kapağın altında kir birikmiyor ve bakteri oluşmuyor.

Otantik, Modern ve Etnik Banyo Dekorasyonları

  • Banyo evin sıkça kullanılan alanlarından biri. Eğer banyonuzdan sıkıldıysanız ve modern bir görünüm elde etmek isterseniz banyonuzu kırıp dökmeden banyonuzda değişim yapmak artık mümkün. Banyonuzun planını değiştirebilir, dekorasyonunu yeniden tasarlayabilir, çok daha pahalı olmayan seçimler ve pratik dekorasyon fikirleriyle banyonuzu güzelleştirebilirsiniz.

Tasarımı ve etkileyici fonksiyonlarıyla öne çıkan Monolith Plus,  kolay bir tasarım konseptinin arkasına gizlediği teknoloji sayesinde banyonuzu estetik ve konfor ile buluşturuyor.  Rahat, huzur verici ve özgün banyo dekorasyonları için bu yılın trend renkleri arasında olan siyah, beyaz ve toprak rengi ile yepyeni bir yaşam alanı yaratabilirsiniz. Modern, ferah ve minimalist tarzda banyo dekorasyonu için seçeceğiniz Geberit Monolith Plus rezervuar modülünü banyonuz için ideal bir seçim olacak.

BANYOLARDA YENİLİK ZAMANI, Banyolarda Yeni Trendler!-2