(Kale Banyo)’dan “Fold Pro SmartYıkama Asma Klozet”

Kale Banyo; tasarruf, hijyen ve çağdaş tasarımı bir arada sunduğu ürünü “Fold Pro SmartYıkama Asma Klozet ve Klozet Kapağı”nı tanıttı.

Banyolar için yenilikçi fikirler geliştiren Kale Banyo, doğa dostu fonksiyonel çözümlerle su ve enerji kaynaklarını korumayı amaçlıyor. Kale Banyo “Fold SmartYıkama Asma Klozet”; 2,5/4 litre su harcayan tasarruflu yıkama özelliği ve çağdaş tasarımıyla mekânlarda dikkat çekiyor. Ürün, SmartYıkama teknolojili kanalsız yapısıyla kir ve bakteri oluşumunu önleyebilmeyi vadediyor.


Kale Banyo
, mikropların en yoğun bulunacağı yerlerden biri olan klozetleri SmartHijyen teknolojisi ile koruma altına almayı hedefliyor.

Daha az su ve temizlik malzemesi ile yüksek hijyen deneyimi sunan Kale Banyo’nun ömür boyu koruma vadeden SmartHijyen teknolojisine sahip “Fold Pro SmartYıkama Asma Klozet ve Klozet Kapağı” maksimum hijyen deneyimi sunuyor. Yalın, ince formuyla öne çıkan “Fold Ultra Slim Klozet Kapağı”; kolay çıkarıp-takma ve yavaş kapanan, ses çıkarmayan SmartKapak özellikleri bulunuyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.kale.com.tr