(Legrand)’dan “Forix IP44” Sıva Üstü Anahtar-Priz Serisi

Legrand, “Forix IP44” sıva üstü anahtar-priz serisi ile konut, çalışma ortamları ve ticari alanlarda pratik bir kullanım deneyimi sunuyor. Ürün, ergonomik ışıklandırılabilir tasarımı, suya ve toza karşı dayanıklı mekanizması ile nemli yerler, dış alanlar ve IP44 koruma gerektiren uygulamalarda maksimum performans vadediyor.

Bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda faaliyet gösteren Legrand‘ın “Forix IP44” sıva üstü anahtar-priz serisi, sürdürülebilirlik ve güvenlik konularında öne çıkan çözümleriyle dikkat çekiyor. Ürün, suya ve toza karşı koruma sağlayan IP44 koruma seviyesi ile dış etkenlere karşı koruma sağlayarak anahtar-prizlerin daha dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını vadediyor. Kompakt ve minimal tasarımıyla estetik çözüm sunan “Forix IP44”, tüm tasarım konseptleriyle uyumlu olarak düşük enerji tüketimine sahip LED lambalar ile kişiselleştirilebiliyor.

IP44 koruma seviyesi ile suya ve toza karşı koruma sunan “Forix IP44”, kompakt ve yalın tasarımıyla da öne çıkıyor. Tüm tasarımlarla uyumlu, düşük enerji tüketimi sağlayan LED lambalar ile ışıklandırma yapılan ürün, Legrand’ın sürdürülebilir vizyonunu da yansıtmayı amaçlıyor.

“Forix IP44”, özellikle duvar yüzeyleri düzgün olmayan durumlarda “hizalama noktası” özelliği ile kullanıcılara yatay işaretlemelerle kolay hizalama imkânı sunuyor. Kırılabilir ve kesilebilir kablo girişleri ile çeşitli çaplardaki kabloların ürüne kolay monte edebilmesini amaçlıyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.legrand.com.tr 


Legrand Grup 
Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, ev otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma ürünleri, yapısal kablolama ve aydınlatma kontrol sistemlerine kadar uçtan uca komple sistemler sunmaktadır.