(COPA)’dan Geniş Alanlar için Salon Tipi Klima!

COPA’nın bütçe dostu ve yüksek verimli R32 soğutucu akışkana sahip yeni nesil inverter kliması “Salon Tipi Klima 48”, hızlı ısıtma ve soğutma özelliğiyle öne çıkıyor. Ürün, enerji verimliliği, çevre dostu teknolojileri ve yüksek performansı ile dikkat çekiyor.

COPA’nın yeni nesil inverter salon tipi kliması, daha geniş alanlar için dikkat çekici bir soğutma ve ısıtma çözümüyle öne çıkıyor. “COPA Salon Tipi Klima 48”, güçlü ısıtma ve soğutma özellikleri sayesinde ortamı ısıtmak için sadece 1 dakikada, soğutmak için ise sadece 30 saniyede etkili oluyor.

4 yöne hava yönlendirme sistemiyle odanın her köşesine eşit şekilde hava dağılımı amaçlayan “COPA Salon Tipi Klima 48”, 10 derece sıcaklığın altında dahi yüksek verim sunarken, güçlü turbo kompresörü sayesinde istenilen sıcaklık seviyesine hızla ulaşmayı vadediyor. Yeni nesil özellikleriyle dikkat çeken “COPA Salon Tipi Klima 48”, A++ enerji sınıfı soğutma performansıyla, çevreyi korumayı amaçlarken, enerji maliyetlerini de düşürüyor.

LED ekranıyla estetik bir görünüm sunan “COPA Salon Tipi Klima 48”, sessiz çalışmasıyla da konforlu bir kullanım sağlıyor. Ürünün yüksek hava çıkışı ise konferans salonları, açık ofisler gibi geniş mekânlarda bile etkili bir iklimlendirme deneyimi vadediyor.

Ürünlerinin kalitesi ve güvenilirliği konusunda tam güvence veren COPA, yeni “Salon Tipi Klima 48” modeli ile müşterilerine 3 yıl garanti imkânı sunuyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.copa.com.tr