(YEM Kitabevi) Öğrenci Temsilcilerini Arıyor!

YEM Kitabevi, 50 yıldır Türkiye mimarlık, tasarım ve yapı dünyasında birikimini, deneyimini ve sunduğu özel olanakları ülkenin dört bir yanındaki şehirlere, üniversitelere, mimarlara, öğrenci ve akademisyenlere aktarmak üzere Türkiye genelindeki tüm üniversitelerden öğrenci temsilcileri arıyor.

YEM Kitabevi, 50 yıldır Türkiye mimarlık, tasarım ve yapı dünyasına kalıcı katkılarda bulunmak; mesleki gelişimi desteklemek; düşünsel, sanatsal ve teknik konularda yaygın bir bilgi paylaşım ortamı sağlamak amacıyla yüzlerce kitap ve dergiyi okuyucularına sunmanın yanı sıra düzenlediği söyleşiler, konferanslar ve panellerle de etkin iletişim hizmeti veriyor. YEM Yayın’ın yanı sıra Arketon, Stoneline, Ninova, Mimarlık Vakfı, Literatür, Alfa, Sel, Metis, İş Bankası vb. önemli yayınevlerinin kitaplarını da okuyucuyla buluşturuyor.

Mimarlık ve tasarım kültürü hakkında okumaya, yazmaya, öğrenmeye ilgi duyan; okulundaki öğrenci ve akademisyenlerle tanışıp, konuşup, sohbet edip öğrendiklerini onlara aktaracak iletişim gücüne sahip; henüz öğrenci olmasına karşın sorumluluk alarak çalışmak, üretmek ve para kazanmak isteyen adaylar buradan ön başvuru formunu doldurabilir.

Ayrıntılı bilgi: www.yemkitabevi.com/