(GROHE)’den Banyolara Profesyonel Tasarım Desteği…

GROHE, çok yönlü portföyü ve uzman önerilerini kapsayan “GROHE Professional” ile banyolarda tasarım ve inovatif çözümler arayan kullanıcılar için profesyonel bir destek sunuyor. “GROHE Professional”, her ihtiyaca yönelik uygun fiyatlı tasarımları ve profesyonellerin tasarladığı özel banyoları temsil ediyor. 

GROHE, tüketicilerin iç mekan zevklerini ve yaşam koşullarını profesyoneller tarafından temsil edecek geniş bütünsel banyo çözümleri portföyü ile GROHE Professional‘ı kurdu. GROHE Professional, tüketicilere iyi bir danışmanlık hizmeti sunmak için uzmanların en son teknolojiler ve ürünler konusunda güncel bilgilere sahip olmasını sağlayan kapsamlı bir hizmet ve eğitim programından oluşuyor.

Konfor ve tasarım gereksinimleri, her tüketici için farklılık gösteriyor. GROHE Eurosmart serisi, her türlü yaşam koşuluna uyum sağlama misyonu ile banyoları dayanıklı ve daha sürdürülebilir bir yaşam tarzını destekleyen uygun fiyatlı, çağdaş tasarımla buluşturmayı amaçlıyor. Bu çok yönlü ürün, dört farklı boyutta sunulan seri, çekmeceli ve alternatif kol çeşitlerine, temassız veya hibrit bir versiyonla geliyor. Banyolar için tek kumandalı lavabo bataryası, birçok ürün çeşidinde GROHE SilkMove ES (Enerji Tasarrufu) teknolojisi sunuyor. Soğuk çalıştırma teknolojisi sayesinde musluk, kol orta konumdayken soğuk su vererek gereksiz sıcak su tüketimini sınırlandırıyor.

GROHE EcoJoy teknolojisi ise suyu hava ile temas ettirirken su akışını azaltıyor ve hacimli bir akış sağlıyor. Her iki yenilik de performanstan ödün vermeden su ve enerji tasarrufunu kolaylaştırmayı amaçlıyor. Bütünsel iç mekân konseptleri için tüketiciler, GROHE portföyünden uygun GROHE BauEdge seramiklerini seçebiliyor. Koleksiyon, yumuşak kenarlarıyla tasarım ve işlev açısından GROHE Eurosmart armatürle birlikte sergileniyor. Geliştirilen banyo çözümü, hem termostatın hem de aksesuarların avantajlarından yararlanmak isteyen bütçesi kısıtlı kullanıcılar için yeni Grohtherm 500 ile tamamlanabiliyor.

GROHE Eurosmart Cosmopolitan serisi, banyolarda bireysel tarz ve konfor sunuyor. Kentsel yaşamda sürdürülebilirliği sağlayan bu seri, özelleştirilmiş bir banyo tasarımı arayanlara hitap ediyor. Parlak GROHE StarLight krom kaplamalı Eurosmart Cosmopolitan serisi, farklı sprey modelleri ve su tasarrufu özellikleri sunan GROHE Tempesta duş portföyü ile birleştirilebiliyor.

Organik formları, ince profilleri ve çizgileriyle GROHE Essence, ikonik tasarımı ve bireysel zevki yansıtmayı amaçlayan geniş bir renk yelpazesi sunuyor. Yeni renk Phantom Black, halihazırda 9 farklı renk ve kaplama seçeneği sunan mevcut yelpazeyi genişletiyor. Sıcak Gün Batımı, Soğuk Gün Doğumu veya Sert Grafit gibi renkler için GROHE, kendi üretim tesislerinde uygulanan PVD (fiziksel buhar biriktirme) teknolojisini kullanıyor. Havacılık endüstrisinde kullanılan bu teknoloji, kaplamaların kalitesi için yeni bir standart sunuyor. İşlem, galvanizli kaplamalara göre üç kat daha sert ve çizilmeye karşı on kat daha dayanıklı yüzeyler sunarken günlük kullanımın en zorlu taleplerine dayanacak bataryaları ortaya çıkarmayı amaçlıyor.