(Serel)’den Yeni Banyo Serisi: “Rita”

Serel’in asma klozet, tezgah üstü lavabo, askılık, sabunluk ve kağıtlıktan oluşan yeni “Rita” serisi, geniş ürün gamıyla kullanıcılara banyolarda bütünsel bir çözüm sunuyor.

Serel; günümüz şartlarına ve teknolojilerine uygun şekilde hazırladığı “Rita” serisi asma klozetlerinin daha az su ile temizlenebilme fonksiyonuna su tasarrufu sağlarken bir yandan dünyanın geleceğine bir yandan da kullanıcının cebine katkıda bulunuyor. Ergonomik yapılarıyla konfor sunan klozetler, entegre klozet bataryalarıyla da kullanıcılara sıcak su kullanma opsiyonu sunuyor. Hijyenin ön planda tutulduğu seride yer alan klozetler, opsiyonel olarak Hyhiene Plus uygulamasıyla da uyum sağlıyor. Hijyeni sürdürülebilir kılan yapısıyla “Rita” serisi klozetler gerek evlerde gerek ofislerde gerekse kalabalık mekânlar gibi kullanıldığı tüm noktalarda kullanıcılara üstün konfor vadediyor.

“Rita” serisi lavabolar, köşeli hatlardan oluşan tasarımlarıyla da banyolarda dikkat çekiyor. Pürüzsüz yüzeyleri ile bakteri oluşumunun önüne geçmesi amaçlanan lavabolar, kolay temizlenme imkânı da sunuyor. Montaj kolaylığı sunan yapısı, yenilikçi ve her dekorasyona uyum sağlayan tasarımı ile “Rita” serisi lavabolar her zamana uygun alternatif sunuyor.

“Rita” serisi; askılık, kağıtlık ve sabunluklar ile banyolarda bütünlük oluşturmaya olanak sağlıyor. Geniş ürün gamına sahip seride yer alan aksesuarlar yüzde 100 pirinç ve paslanmaz malzeme yapısıyla uzun ömürlü kullanım garantisi veriyor. Krom ve mat siyah renk alternatifleriyle estetik bir görünüm sunan ürünler kolay montaj imkânıyla da kullanıcıların işlerini kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.serelseramik.com.tr