(SEREL)’den “Paleimon Çocuk Banyo Takımı”

Paleimon Klozet

SEREL, çocukların hayal dünyasından yola çıkarak pedagoji uzmanları rehberliğinde tasarladığı “Paleimon Çocuk Banyo Takımı” ile güvenlik ve hijyeni bir arada sunuyor.

SEREL, ileri güvenlik standartlarıyla monoblok olarak ürettiği ve özel bir montaj sistemine sahip “Paleimon Çocuk Banyo Takımı” ile çocukların tuvalet alışkanlığı kazanma sürecine eğlenceli bir yol sunuyor. Çocukların hayal dünyalarından yola çıkılarak tasarlanan özel seri boyutları, deniz ve yelken temalı desenleri ile özgür ve özgün bir yapı ile bütünleşiyor. Hygiene Plus özelliği ile günümüz ihtiyaçlarına cevap veren “Paleimon”, kişisel alanların yanı sıra okullar, çocuklar için özel tuvaletleri olan AVM’ler ve restoranlarda maksimum hijyen sağlıyor.

Estetik ve hijyenik yapısıyla adını Yunan mitolojisindeki gemicilerin ve denizlerin koruyucusu olan Paleimon’dan alan “Paleimon Çocuk Banyo Takımı”, çocukların tuvalet alışkanlığı kazanma sürecinde ebeveynlerin yardımcısı oluyor. Monoblok lavabo, BTW klozet, rezervuar, rezervuar kapağı ve yavaş kapanma özellikli klozet kapağından oluşan seri deniz ve yelken figürleriyle çocukların hayal dünyasına hitap etmeyi amaçlıyor. Yüzeylerde kir barınmasının önüne geçen Hygiene Plus teknolojisiyle çocuklar için hijyenik bir ortam sunan “Paleimon”, su ve deterjan kullanımını en aza indiren yapısıyla da kimyasal kullanımını azaltarak çocukların geleceği için sürdürülebilir doğaya katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Standart lavabo+ayak şeklinde tasarlanan lavaboların çocuklar için çeşitli güvenlik sorunlarına yol açabileceği sebebiyle bu durumun önüne geçmek amacıyla SEREL’in monoblok yapıda ürettiği seri özel montaj yapısı sayesinde güvenlik sorunlarını ortadan kaldırıyor. Çocukların lavaboya asılarak yerinden çıkarmasını önleyen yapıda tasarlanan “Paleimon” serisi 3 ile 10 yaş arası çocuklara özel iki ayrı yükseklikteki yapısıyla da avantaj sağlıyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.eca.com.tr