(Knauf)’tan 0,6 mm’lik Profiller…

Knauf’un 0,6 mm profilleri, üretim biçimleri sebebiyle yapının ekstra yüke katlanmasının önüne geçerken, kolay uygulama imkânı da vadediyor.

Knauf, 90’ı aşkın ülkede 320’den fazla fabrikasıyla kuru yapı alçı malzemelerinden sistem tamamlayıcılarına, sistem aksesuarlarından sıva ve harç makine sistemlerine kadar yapılarla ilgili pek çok çözüm sunuyor. Geliştirdiği 0,6 mm’lik duvar profilleri ile Knauf, mimar ve yüklenicilerin işlerini kolaylaştırmayı amaçlıyor. Kolay uygulanabilirlik, dayanıklılık ve ses yalıtımı gibi pek çok performansı bir arada sunan 0,6 mm’lik profiller, uygulandığı ortama uyum sağlayarak estetik tasarımlar için uygun alt yapının oluşturulmasını imkân veriyor.

Kullanım sırasında en az kayıpla alanların bölünmesini ve tüm kuru duvar sistemlerine uyum sağlayan 0,6 mm’lik profiller işlevselliği ile yapı profesyonellerinin tüm beklentilerini karşılamayı amaçlıyor. Proje ve ihtiyaçlara göre yapılacak tercihle, yapılara profiller kolayca kesilip şekil verilebilmesiyle de iç mekân tasarımında kolaylık sunuyor. Hafif şekilde üretilmesiyle yapıların ekstra yüke katlanmasının önüne geçen profiller, kolay uygulanabilirliği ile de yapım süresini minimuma indiriyor. 0,6 mm’lik profiller çeşitli tesisat noktalarının döşenmesi ve gizlenmesinde kolaylık sağlayarak dekoratif çözümler sunuyor.

Knauf’un doğru sistem ve çözümlerin oluşturulması noktasında sunduğu teknik hizmetleri ile 0,6 mm’lik profiller, 30 dakikadan 120 dakikaya kadar yangın dayanımı ve 74 db’e kadar ses yalıtımı sağlıyor. Sunduğu ses ve yangın dayanımı performansının yanı sıra 12 metreye kadar olan duvarların tek seferde yapılmasına imkân da sağlayan Knauf profil çözümleri mimar ve yüklenicilerin işlerine kolaylık sunuyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.knauf.com.tr