(E.C.A.)’dan Yeni “Phoenix” Şofben!

E.C.A., sıcak suya her an kolay erişim imkânı sunan yeni nesil “Phoenix” şofbeni ile kullanıcı deneyimlerine cevap veriyor. Sıcak su konforu sunan şofben, ergonomik tasarımıyla da kullanım kolaylığı sağlıyor.

E.C.A., “Phoenix” şofbeni ile mutfakta, banyoda ve lavaboda sıcak suya erişimi kolaylaştırıyor. Emniyet sistemi ile elektrik kesintilerine karşı özel önlemler alan şofben, elektronik akış ölçer sayesinde de hassas kontrol sağlıyor. Donma korumasına sahip “Phoenix”, sessiz çalışma özelliği ile de üst düzey konfor vadediyor.

Mutfakta, banyoda ve lavaboda kullanım için gereken sıcak suyu güvenli ve rahat bir şekilde karşılamak için tasarlanan “Phoenix” şofben, yeni enerji yönetmeliğine uygun geliştirilmiş NOx salınımını düşüren özel tasarım yapısıyla sürdürülebilirliğe imkân tanıyor. Hermetik olarak tasarlanan özel baca sistemiyle yanma odası için gereken temiz havayı dışarıdan alırken, yanma sonucu oluşan atık gazları da aynı baca içerisinden dışarıya veriyor. Ergonomik tasarımıyla tek butonlu kumanda paneli sayesinde rahat bir kullanım imkânı tanıyan “Phoenix”, LCD ekranı sayesinde de kullanıcılara ayarlanan sıcaklık değerlerini, güncel sıcaklık değerlerini ve arıza tespit kodları takip edilebiliyor.

Alandan tasarruf ettiren tasarım
Dakikada 11 litre sıcak su kapasitesine sahip “Phoenix”, 654 x 352 x 268 mm kompakt boyutları ile kullanım ve montaj alanından tasarruf imkânı sağlıyor. 19 kW ısıtma gücüne sahip sistem, su açıldığında ateşlemeyi doğrudan elektronik olarak gerçekleştirirken sıcak suyun ayarlanan sıcaklık değerinde tahmin edilmesini de kolaylaştırıyor. Uzun ömürlü kullanım sunan ve yüksek üretkenliğe sahip “Phoenix”, 5 farklı üstün emniyet sistemi ile güvenliği üst seviyede tutarken 3 yıl süre ile de servis garantisi sağlıyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.eca.com.tr