Artweeks@Akaretler için Geri Sayım Başladı!

Bilgili Holding ev sahipliğinde, UBS ana sponsorluğunda gerçekleşecek Artweeks@Akaretler’in 7. Edisyonu, 2 – 13 Kasım tarihleri arasında izleyiciler ile buluşacak. Bilgili Sanat ve Sabiha Kurtulmuş’un organize ettiği, farklı disiplinlerden pek çok özgün ve yeni eserlerin sunulacağı yeni edisyona katılacak galeriler belli oldu.


 “Artweeks@Akaretler” 7. Edisyon
Sergi

Tarih: 2 – 13 Kasım 2022
Yer: Akaretler Sıraevler, 15-17-19-37-39-55-57, Beşiktaş / İstanbul
Katılım: Herkese Açık, Ücretsiz


Dünya’dan ve Türkiye’den pek çok galerinin yer alacağı Artweeks@Akaretler, sanatçıları ve izleyicileri biraraya getirerek sanatı erişilebilir kılmayı hedef alıyor. Çeşitli galeriler, koleksiyoner sergileri ve bağımsız sanatçıların eserlerini ziyaretçilerine ücretsiz olarak sunacak Artweeks@Akaretler’in 7. edisyonu Akaretler Sıraevler 15-17-19-37-39-55-57 numaralı binalar ile seçili rezidans alanlarında gerçekleşecek.

Artweeks@Akaretler’in 7. Edisyonuna katılacak bazı Katılımcı Galeriler arasında; Ambiedexter, Anna Laudel, Arton, Bosfor, Büyükdere 35, Difo, Dpğançay Müzesi, Ferda Art Platform, Galeri 77, Galeri Nev, Krank, Labirent, Martch, Merkur, Mine Sanat Galerisi, Mixer, Onearc, Öktem Aykut, Pi Artworks, Pilevneli, Sanatorium, The Empire Project, The Pill, Versus ve X-ist yer alıyor.

UBS, Bilgili Holding ve Jotun’un da desteklediği Artweeks@Akaretler, farklı disiplinlerden sanat söyleşilerine de tanıklık edecek.

Artweeks@Akaretler hakkında detaylı bilgi için bi-özet‘in önceden yer verdiği ilgili haberi incelenebilir:

Artweeks@Akaretler’in 7. Edisyonu 2 Kasım’da BAŞLIYOR!