Brand Week Istanbul’un Programı Açıklandı!

Bu sene 10’uncu yılını kutlayan Brand Week Istanbul’un programı açıklandı. “Time To Reset” teması ile gerçekleşecek etkinlik, yaratıcı endüstrileri ve markaları Zorlu PSM’de bir araya getiriyor.


10. Brand Week Istanbul
Festival

Tarih: 7 – 11 Kasım 2022
Yer: Zorlu PSM


Brand Week Istanbul, sunumlar, paneller, araştırma çıktıları ve tartışmalarla dünyanın farklı yerlerinden gelen konukları 5 ayrı sahnede izleyicisi ile buluşturacak. Program, 9 Kasım Çarşamba günü Vala Afshar’ın web 3.0’ın dijital pazarlamayı taşıyacağı gelecek üzerine yapacağı sunum ile başlayacak. Ardından Prof. Ufuk Akçiğit ve Faruk Eczacıbaşı yetenek politikalarını ve beyin göçünü ele alırken, kent yaşamı ve mimari arasındaki ilişkiyi “Bir Kent Nasıl Resetlenir” başlığı altında İlber Ortaylı ve Mert Boysanoğlu tartışacak.

Brand Week Istanbul, hem gündemi şekillendiren hem de geleceği belirleyen konu ve konuşmacılarının yanı sıra Felis Ödülleri, Lovemarks Ödül Töreni, Fark Yaratan Kadınlar, Brand Academy Sertifika Programı, Creators Academy Sertifika Programı, Next Academy Sertifika Programı, Marka İkonları Yürüyüşü, Portfolyo Buluşmaları ve özel networking toplantıları gibi birçok farklı etkinlikle izleyicilerle buluşacak.

7 – 11 Kasım tarihlerinde 10’uncusu gerçekleşecek olan Brand Week Istanbul’a dair detaylı bilgilere buradan ulaşılabilir.

Brand Week Istanbul hakkında daha fazla bilgi için bi-özet‘in önceden yer verdiği ilgili haberi incelenebilir:

(Brand Week Istanbul) 7-11 Kasım Tarihlerinde Katılımcılarla Buluşuyor!