(VitrA) 18. Kez Cersaie’de!

Bologna Cersaie 2022 VitrA Bathroom, Fotoğraf Andrea Brintazzoli

Seramik fuarı Cersaie’ye 18. kez katılan VitrA, yeni entegre karo sistemleri ve malzeme kütüphanesi seçeneklerinin yanı sıra,  tasarımcılarla birlikte geliştirdiği ödüllü banyo koleksiyonları ve sıva altı çözümlerini de sergiledi.

VitrA, 26 – 30 Eylül 2022 tarihlerinde İtalya’nın Bolonya kentinde 39.’su gerçekleştirilen Cersaie’ye bu yıl 18. kez katıldı. 600’den fazla katılımcısı bulunan seramik fuarında, 2003 yılından bu yana yer alan VitrA, Cersaie’deki standlarında hem yüzeylere yönelik çözüm, teknoloji ve malzemelerini hem de banyo koleksiyonlarını tanıttı.

Bologna Cersaie 2022, VitrA Ceramics, Fotoğraf Andrea Brintazzoli

VitrA’nın standında, doğadan ve yaşamın özündeki yaratıcı döngüden ilham alınarak tasarlanan yeni entegre karo sistemi çözümleri ve malzeme seçenekleri paylaşıldı. İlk kez Cersaie’de sergilenen 2023’e özel yenilikler;  kullanıcıların yaratıcılıklarını ön plana çıkarabilecekleri yaşam alanları tasarlayabilmelerine olanak tanıyan zengin bir seçki sunuyor. Farklı kombinasyonlara kapı aralayan karo sistemleri tasarlayan VitrA, bu alandaki 3 yeniliğini Cersaie’ye taşıdı. Bunlar mekâna yaratıcı ve ince dokunuş yapan “Resincrete”, doğal taş görünümünü beyaza yakın açık renkler ve doğal dokularla birleştiren “LightStone” ve dış dünyanın canlandırıcı etkisini, bütünlük içerisinde iç mekânlara taşıyan “CobbleMix” karo sistemiydi. Sürdürülebilirliğin önde gelen temsilcilerinden doğal taş, mermer ve beton görünümlü karolar popülerliğini sürdürürken, VitrA bu alandaki yeniliklerini de ilk kez Cersaie’de beğeniye sundu.

Bologna Cersaie 2022, VitrA Bathroom, Fotoğraf Andrea Brintazzoli

VitrA’nın en yeni ve uluslararası ödüllere layık görülen banyo koleksiyonlarından Tom Dixon imzalı “Liquid”, Claudio Bellini iş birliğiyle geliştirilen “Equal” ve Terri Pecora’nın tasarladığı “Plural”, Cersaie’deki stantta görücüye çıktı. VitrA Tasarım Ekibi’nin imzasını taşıyan “Origin” ve “ArchiPlan” koleksiyonlarının yanı sıra, her banyonun ihtiyacına özel pratik tasarımlarıyla dikkat çeken “Sento”nun seramik sağlık gereçleri ve “Root” koleksiyonundaki banyo mobilyası ve armatürler de sektör profesyonelleriyle buluştu. V-Box, gömme rezervuar gibi sıva altı çözümlerin ve V-Care teknolojilerinin de görülebildiği Cersaie standında, seramik sağlık gereçlerdeki farklı renkler de sergilendi.