(Sigma Elektrik)’ten Yeni Darbe Akım Anahtarı…

Alçak gerilim kontrol – koruma ürünleri sektöründe faaliyet gösteren Sigma Elektrik, “Sigma Darbe Akım Anahtarı”nı kullanıcılara sunuyor. Anahtar, kablo ve işçilik maliyetlerini düşürmenin yanı sıra aydınlatma elemanlarının istenilen noktadan açılıp kapatılmasını sağlayarak hareket özgürlüğü de yaratıyor.

Basit, enerji tasarrufu yaratan ve tüm işletmelerde verimli bir aydınlatma kontrol sistemi gerçekleştiren “Sigma Darbe Akım Anahtarı”, aydınlatma devrelerinde daha az kablo gerektirmesiyle malzeme maliyetinden, sahada çalışan teknik ekiplerin montaj sürelerini önemli ölçüde kısaltmasıyla da zamandan tasarruf sağlıyor.

 

SDA-16A-Darbe Akım Anahtarı

50 metre mesafeye kadar kullanılabiliyor
Aydınlatma devrelerinin birden fazla noktadan kontrol edilebilmesi için kullanılan “Sigma Darbe Akım Anahtarı” (impuls röle; telleruptör), özellikle geniş ve uzun alanların aydınlatma kontrolünde hareket özgürlüğü sağlamasıyla öne çıkıyor. Darbe akım anahtarının içinde bulunan özel anahtarlama mekanizması, mekânda kullanılan aydınlatma elemanlarının, 50 metre mesafe dâhilindeki pek çok noktadan açılıp kapatılabilmesini sağlıyor.
“Sigma Darbe Akım Anahtarları” bina dağıtım kutuları ve/veya sigorta kutuları içinde kullanılabileceği gibi elektrik panosu içerisindeki 35 mm DIN rayına da monte edilebiliyor. Cihaz 16A, 230V çalışma değerlerinde 1NO (normalde açık) kontaklı olarak üretiliyor. Cihaz, led, floresan dâhil her tür aydınlatma elemanına sahip sistemlerde kullanılabiliyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.sigmaelektrik.com