“18. Uluslararası Asansör İstanbul Fuarı” 9 – 12 Mart 2023 Tarihleri Arasında Düzenlenecek!

Tarsus Türkiye tarafından, AYSAD’ın (Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği) desteğiyle 18.’si düzenlenecek Uluslararası Asansör İstanbul’da, yapı sektörüne alternatif dikey ulaşım çözümleri sunan yeni nesil asansörler sergilenecek.


18. Uluslararası Asansör İstanbul
Fuar

Tarih: 9 – 12 Mart 2023
Yer: Tüyap, Beylikdüzü / İstanbul


Asansör İstanbul’un Türkiye yapı sektörüne avantajlı satın alma fırsatları sunacağını vurgulayan Tarsus Türkiye Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, “9-12 Mart tarihlerinde 18. kez kapılarını açacak fuarımıza katılan firmalar, her gün milyonlarca insanın kullandığı asansörlere dair tüm yeniliklerini stantlarında sergileyecek. Özelikle müteahhitlik ve inşaat firmalarının temsilcileri, yatırım aşamasındaki ya da devam eden çok katlı projeleri için en uygun dikey ulaşım çözümlerini Asansör İstanbul 2023’de bulabilecek” dedi.

“Yeni Dünya Yeni Fırsatlar” sloganıyla Mart ayında kapılarını açacak olan Asansör İstanbul 2023’te aralarında Türkiye’nin lider firmaları ile dünya markalarının da olduğu en az 400 katılımcı, stantlarında yeni nesil asansör teknolojilerini ziyaretçilerle buluşturacak. Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleşecek fuarda; başta konut ve ticari bina asansörleri olmak üzere, hastane asansörlerinden ev içi asansör ve kişisel taşıyıcılara, oto asansörlerden yük ve servis asansörlerine, engelli asansörlerinden acil durum asansörlerine kadar tüm yeni makine, ekipman ve teknolojiler bir arada sergilenecek.

Asansör İstanbul 2023 hakkında detaylı bilgi için \www.asansoristanbul.com web sitesi ziyaret edilebilir.