(E.C.A.)’dan Yeni Klima: “Niobe Blue”

İklimlendirme sektöründe faaliyet gösteren E.C.A.’nın yeni ürünü “Niobe Blue” klima, sterilizasyon modu ve minimal boyutlarıyla yaşam alanlarına uygun çözümler üretiyor. Ürün, 12.000 BTU kapasitesi ve 18 dB’e varan düşük ses seviyesiyle kullanıcılara yüksek konfor vadediyor.

UV jeneratörünün devreye girmesiyle ortamdaki bakteri ve virüslere karşı yüksek derecede koruma sağlayan “Niobe Blue” klima, sterilizasyon moduyla öne çıkıyor. UV modunun 30 dakika devrede kalması, ortamda bulunan virüs ve bakterilerin etkinliklerini minimize ederken havayı hijyenik hale getiriyor. Entegre Wifi modülü ile kullanıcı kolaylığı sağlayan ürün, mobil uygulama üzerinden erişim, müdahale etme ve zamanlayıcı ile program yapma gibi avantajlar da sunuyor. “Niobe Blue”, fan motoru, kanat yapısı ve güçlü üflemesi ile havanın uzun mesafeli şekilde tüm ortama homojen şekilde dağılmasını mümkün kılıyor. Ürünün Self Clean modu ortamı toz ve yabancı partiküllere karşı temizlerken, karbon filtresi ise zararlı gazları ve kokuları yakalayarak sağlıklı bir ortam vadediyor.

Minimal boyutları ile yer avantajı sağlayan “Niobe Blue” klima, en küçük alanlarda dahi kullanılabiliyor. Klasik klima yapısına göre daha oval kenarlara sahip ürün, estetik ve dekoratif olan mat beyaz kaplamalı özel paneliyle dikkat çeken bir görünüm yakalıyor. Panelde ayrıca sadece değişiklik yapıldığında görünür hale gelen gizli geniş ekran ise estetik açıdan fark yaratıyor. İç ünitedeki yuvarlak hatlı özel tasarımı, servis ve bakım konusunda kolaylık sunuyor. Montaj plakası ve destek klipsi ile kolay kurulum vadeden ürün, paneli açılarak pratik şekilde temizlenebiliyor. Bakım ve onarım ihtiyacında ise üç vidanın çıkarılması; fan motoru ve ana karta ulaşmayı mümkün kılıyor.

Ürün hakkında ayrıntılı bilgi için web sayfası ziyaret edilebilir.