(Knauf) Showroomlarında “Çek-Bak-Uygula” ile Performans Çözümleri Sunuyor!

Alçı bazlı yapı malzemelerinde faaliyet gösteren Knauf, showroomlarında hayata geçirdiği “Çek-Bak-Uygula” konsepti aracılığıyla sistem kesitlerinde yer alan performans çözümlerini sektör profesyonellerinin deneyimine sunuyor.

İstanbul,Trabzon, Kastamonu, Ankara ve Alanya’daki bayilerinden sonra Ankara Ahiboz fabrikasında da showroom kurulumunu tamamlayan Knauf “Çek-Bak-Uygula” konsepti ile kullanıcıların, showroom içindeki bölmelerde ihtiyaç duydukları duvar ve tavan performans çözümleri için sistem kesitlerine ulaşabilmelerine olanak tanıyor.

Knauf Türkiye Genel Müdürü Ali Türker

Showroom içerisinde 5 farklı asma tavan, 10 bölme duvar sistemi ile 6 farklı zemin uygulaması yer alıyor. Kesitlerde sunulan performanslar arasında; yangın dayanımı, mekânsal akustik, ses yalıtımı, nem dayanımı, darbe dayanımı ve su dayanımı yer alıyor.

Knauf Türkiye Genel Müdürü Ali Türker “Showroomlarımızda yer alan duvar, tavan, zemin sistem kesitlerimiz ile pek çok performans çözümümüzü yerinde inceleme imkanı sunuyoruz. Her geçen gün genişlettiğimiz showroom ağımızla sektör profesyonellerinin çözümlerimize ulaşabilecekleri alternatif kanallar oluşturuyoruz. Amacımız geniş bayi ağımızda yer alan showroomlarımız ile çözümlerimizi yenilikçi bir yaklaşımla sektöre anlatmaya devam etmek.” dedi.