GEMSS’21 Başvuruları İçin Son Tarih 15 EYLÜL Olarak GÜNCELLENDİ!

GEMSS 21 Güncellenen Poster

Genç Mimarlar Seçkisi & Sergisi’nin yeni döngüsü için başvuru süresi gelen talepler üzerine uzatıldı. GEMSS’21’e katılmak isteyen adaylar 15 Eylül 2021, Çarşamba günü 23:59’a kadar başvurularını tamamlayabilirler. 


Genç Mimarlar Seçkisi & Sergisi 2021

Son Başvuru Tarihi: 15 Eylül 2021
Seçkinin İlanı: 04 Ekim 2021 (Dünya Mimarlık Günü)
Başvuru: Çevrimiçi, Ücretsiz
Seçici Kurul: Ömer Selçuk Baz, Şebnem Yalınay Çinici, Pelin Derviş, Murat Germen, Tülin Hadi, Luca Molinari, Erden Timur, Sait Ali Köknar (S.K. Moderatörü)


GEMSS 21 Güncellenen Takvim
GEMSS’21, Güncellenen Takvim

Mimarlık bilgisinden beslenen ve kültür ortamını zenginleştiren alternatif pratiklerin çeşitliliğine vurgu yapmak amacıyla kapsamı güncellenen GEMSS’21, mimarlık kültürüne katkısı yüksek çalışmaları olan mimarları ve ekipleri başvuruya davet ediyor.

Bu sene çevrimiçi olarak yapılacak GEMSS’21 başvuru sürecine dair detaylı bilgiler The Circle’ın web sitesi’nde GEMSS’21 Başvuru Sayfası’nda yer alıyor. Adayların, Başvuru Sayfası’nda yer alan Şartname ve Teslim Dokümanları dosyasına uygun hazırladıkları başvurularını Başvuru Formu aracılığıyla göndermeleri gerekiyor.

GEMSS’21 başvuruları hakkında ayrıntılı bilgi için bağlantıyı ziyaret edebilir, geçmiş bi_özet haberini inceleyebilirsiniz.