(Kastamonu Entegre)’nin Panelleri ile FERAH ve HİJYENİK Mekanlar!

Ağaç bazlı panel sektöründe çevre dostu üretimiyle dikkat çeken Kastamonu Entegre, son tasarım trendleri ve yeni ihtiyaçlar doğrultusunda ürün yelpazesini genişletmeyi sürdürüyor.

Pasifik Mavi dekoru ile okyanusun dinginliğini iç mekânlara taşımayı amaçlayan firma, antibakteriyel özellikli yeni akrilik panel serisi ile hijyenik yüzey ihtiyacına çözüm sunuyor.

Akrilik panellere antibakteriyel özellik eklendi!

Çizilmez akrilik panel ürün grubunu antibakteriyel özellikli Senosan yüzey ile daha güvenli hale getiren Kastamonu Entegre, pandemi döneminde önemli bir ihtiyaca yanıt veriyor. Çizilme ve darbelere karşı yüksek dayanım gösteren antibakteriyel yüzeyler, hijyenik yaşam alanları için kullanışlılık, sağlamlık ve estetiği bir arada sunuyor.

Doğayı yansıtan detaylarla huzurlu yaşam alanları…

Mobilya ve iç mekân tasarımında çok çeşitli uygulamalara olanak tanıyan Kastamonu Entegre panel ürünleri, doğadan ilham alan renk ve desenleriyle mekânların farklılaşmasına katkıda bulunuyor. Markanın GlossMax Pro, MattPlus ve Vision panel serilerine dahil ettiği yeni dekor seçeneği Pasifik Mavi, sade ve şık tasarımıyla yaşam alanlarında huzur ve dinginlik arayanlara hitap ediyor. Okyanusun dinginliği ve gökyüzünün sonsuzluğundan ilhamla geliştirilen yeni dekor, mutfaktan banyoya, salondan çocuk odasına kadar tüm yaşam alanlarında kullanılabiliyor.

Kastamonu Entegre ve panel serileri hakkında daha ayrıntılı bilgi için bağlantıya tıklayabilirsiniz.