(Nippon Paint) MOSS ile Soft MAT ve PÜRÜZSÜZ Duvarlar…

Yenilikçi çözümlerle yaşam alanlarının kalitesini artıran Nippon Paint Moss ile iç cephelerde yazın enerjisini ve huzuru hissedin… Nitelikli pigment yapısı sayesinde renklerin canlılığını koruyan, uygulandığı yüzeyle birebir örtüşen Moss ile duvarlar, soft mat ve pürüzsüz bir görünüme ulaşacak!

Mekanlarda ferahlık arayanlar için Nippon Paint iç cephe boyaları arasında “Moss” öne çıkıyor. Yazı anımsatan renklerin öne çıktığı boyalar, mekanlarında yaza uygun değişiklikler yapmak isteyenlerin favorisi olmaya aday.

Silikonlu, soft mat görünümlü, su bazlı olup yüksek teneffüs kabiliyetine sahip Moss, uygulandığı yüzeyle adeta bütünleşiyor. Çatlama, kabarma ve dökülme yapmayan, nitelikli pigment yapısı sayesinde renkleri mükemmel bir şekilde koruyan Moss, örtücülük gücüyle de dikkat çekiyor. Sürtünmeye karşı dayanım performansı çok yüksek olduğu için yıllar geçse de boyanın kalitesinden ve dokusundan taviz vermeden mekanlarınızı en kusursuz şekilde tamamlayacak Nippon Paint Moss, yüksek yayılma gücü sayesinde işçilikten de tasarruf sağlıyor. Soft mat ve pürüzsüz görünümü ile duvarlara renklerin ahengini en güzel şekilde yansıtan Nippon Paint Moss uygulama esnasında da hiçbir rahatsız edici koku bırakmıyor.