Circle Talks: MAP Topluluğu / Mimarlıkta Genç Girişimler

Circle Talks: Mimarlıkta Genç Girişimler / MAP Topluluğu

Mimarlığın farklı ölçek ve alanlarından yaratıcıları konuk eden Circle Talks canlı yayın serisi bu hafta MAP (Mimarlık Atölyesi Pamukkale) Topluluğu’nu ağırladığı bir yayın ile devam ediyor.


Konuk Konuşmacılar: Mimarlık Atölyesi Pamukkale 
Tarih, Gün: 22 Nisan 2021, Perşembe 
Saat: 20:00 – 21:30 
Mecra: Zoom + YouTube 
Katılım: Ücretsiz, Herkese Açık


Pamukkale Üniversitesi, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi öğrencileri tarafından 2016 yılında kurulan MAP Topluluğu hem mimarlık öğrencileri hem de genç mimarlar arasında yaptıkları çalışmalarla, düzenledikleri etkinlik ve buluşmalarla tanınıyorlar. Geçtiğimiz Aralık ayında gerçekleşen İstanbul Mimarlık Festivali 2020’de ise günlük olarak hazırladıkları Festival’in Z-Raporu ile de Festival’in en çok ilgi çeken Açık Çağrı katılımcıları arasında yer almışlardı.

A. Hatun Üstünçelik, Aybüke Oktay, Bertan Karaca, Furkan Çetin, D. Hazar Yurdunkulu, Efe Özlü, Eray Varol, Kerim Bezirci, M. Esad Atasoy, Mısra Kütük, Özge Nur Tosun, Ş. Tuana Korkmaz ve Yağmur Kasap’ın konuk olacağı yayında MAP Topluluğu ile oluşum hikayelerine ve faaliyetleri çerçevesinde, mimarlık öğrenci toplulukları arasındaki iletişim ağının yarattığı değer, mimarlık alanında genç bir girişim olmanın kazanımları üzerine çok boyutlu  bir söyleşi gerçekleştirilecek.

Daha detaylı bilgi içinse MAP Topluluğu’nun web sitesini, Instagram ve Twitter hesaplarını takip edebilirsiniz. MAP Topluluğu’nun İstanbul Mimarlık Festivali 2020 kapsamında hazırladığı Z-Raporlarına ise bağlantıya tıklayarak göz atabilirsiniz.

The Circle Web:
www.thecircle-o.com
Zoom Kayıt Bağlantısı:
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_mX2a8p7oSA6KZqlgNchuyQ
The Circle YouTube Kanalı:
www.youtube.com/channel/UCQeDiE1OxdDKskYtthCIBcA