(The Circle)’dan Yeni Etkinlik: Dijital Mekanlar / Nohlab

Dijital Mekanlar / Nohlab

Mimari odaklı bir kültür, sanat, araştırma ve eğitim platformu olan The Circle etkinlik programına Dijital Mekanlar / Nohlab başlıklı bir etkinlikle devam ediyor. 18 Mart, Perşembe günü saat 21:00 – 22:30 arasında gerçekleşecek etkinliğin konuğu Nohlab. Sanat, tasarım ve teknoloji odağında disiplinler arası bir deneyim yaratmayı hedefleyen Nohlab ekibinden Candaş Şişman ve Deniz Kader yayında geçmiş ve güncel çalışmalarından bahsedeceği gibi bir kavram olarak da dijital mekan deneyimini derinlemesine ele alacaklar. Zoom üzerinden gerçekleşecek etkinlik aynı zamanda YouTube üzerinden de canlı olarak izleyicilerle buluşacak.


Etkinlik: Dijital Mekanlar / Nohlab
Konuşmacılar: Nohlab (Candaş Şişman & Deniz Kader)
Tarih: 18 Mart 2021, Perşembe
Saat: 21:00 – 22:30
Mecra: Zoom + YouTube


Görsel: Candaş Şişman & Deniz Kader

Nohlab’in KAPSAYICI DENEYİMLER: Dijital ve Fiziksel Arasında Köprüler Kurmak sunumu ile başlayacak, sonrasında ise sohbet ve soru-cevap formatlarında ilerleyecek yayında Nohlab ile ilgili tüm merak edilen sorular yanıtlanacak.

Yayın boyunca Zoom üzerinden katılımcılar konuk konuşmacılara sorularını yöneltebilecekler. YouTube üzerinden yayını izleyen katılımcıların soruları ise The Circle ekibinden moderatör Tolgahan Akbulut tarafından konuklara iletilecek.

Yayına Zoom aracılığıyla katılım için katılımcıların aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak kayıt yaptırmaları gerekmekte. Zoom üzerinden yayına katılım 100 kişi ile sınırlı olmakla beraber etkinlik The Circle’ın YouTube kanalı üzerinden sınırsız izleyiciye açık olacak.

Etkinlik Zoom Kayıt Bağlantısı

Etkinliğin kaydı YouTube üzerinden paylaşılacağı gibi etkinliğin ses kaydı ise The Circle’ın geçtiğimiz haftalarda başlattığı The Circle Podcasts üzerinden de dinlenebilecektir.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi için The Circle’ın web sitesindeki etkinlik sayfasını ziyaret edebilirsiniz. The Circle’ın gelecekteki etkinlikleri içinse Instagram ve Facebook hesaplarını takip edebilirsiniz.