(İSKİD) Webinar: “Covid-19 Güncel Durumu, Aşılanma Süreci ve Filtrasyon Yöntemleri”

Türkiye iklimlendirme sektörünün, toplumun yaşam kalitesini artıran çalışmalarında, çevreyi gözeten, yenilikçi, güvenilir nitelikleriyle gelişmesi; sektörü yurtiçinde olduğu kadar yurtdışında da saygın ve öncü bir konuma taşımak vizyonuyla faaliyetlerini yürüten İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği İSKİD,  üye firmaları olan Form Şirketler Grubu, Termofan, Trane ve Expansion Electronik katkılarıyla, 19 Şubat Cuma günü “Covid-19 Güncel Durumu, Aşılanma Süreci ve Filtrasyon Yöntemleri” konusunda sektörün önde gelen isimlerini bir araya getirecek bir webinar düzenliyor.

Webinarda, sağlık açısından gittikçe önem kazanan ve bulaş riskini azaltan havalandırma, filtrasyon ve taze havanın önemi ile birlikte, Covid-19’a karşı toplumsal bağışıklık için gerekli olan aşılanma süreci ile ilgili güncel bilgiler uzmanlar tarafından katılımcılarla paylaşılacak.

İSKİD Merkezi İklimlendirme Komisyonu Başkan Yrd. Mehmet Şahaner’in moderatörlüğünde gerçekleşecek webinarda, İSKİD Yönetim Kurulu Başkanı Ozan Atasoy, İSKİD Merkezi İklimlendirme Komisyonu Başkanı Süleyman Kavas, Merkezi İklimlendirme Komisyonu üyesi Emre Kandemir, Gebze Teknik Üniversitesi Bioteknoloji Enstitüsü Bölüm Başkanı Prof. Dr. Elif Damla Arısan, Expansion Electronic firması SEO’su Franco Nardotto, sunumları ile katılacaklar.

19 Şubat Cuma günü saat 14:00-16:00 saatleri arasından gerçekleşecek webinar’a kayıt ve katılım alt linkler üzerinden yapılabilir.

*Kayıt içinhttps://forms.gle/9CHbP9KZcFKC8ttd7

*Webinar katılım linkihttps://zoom.us/j/98418179376?pwd=RW9Ielg5U1Nmd1pUMVJsUTRaSXdoZz09
Meeting ID: 984 1817 9376