(Kalekim)’den IZOSTOP RAPID ile 30 Saniyede Su Kaçaklarını Durdurun!

Su yalıtımı ürün grubunda geliştirdiği yenilikçi ürünleriyle yüksek performanslı çözümler sunan Kalekim, aktif su kaçaklarını kısa süre içerisinde önleyen su tıkama harcı İzostop Rapid’i tanıttı.

Yapı kimyasalları konusundaki uzmanlığı ve geniş ürün portföyü ile Kalekim, farklı su yalıtım uygulamaları ve ürünleriyle profesyonellere en uygun çözümleri sunmaya devam ediyor.

Kalekim’in hızlı priz alan su tıkama harcı İzostop Rapid, mineral dolgusu ve özel çimento içeren yapısıyla aktif su kaçaklarını birkaç saniye içinde durduruyor. Betonarme donatısını korozyona uğratmayan ve mekanik dayanımı yüksek olan İzostop Rapid, ani priz alarak 30 saniye gibi kısa bir süre içerisinde su geçirimsiz tıkaç görevini üstleniyor.

Su ile temas halinde çok hızlı priz alan İzostop Rapid; bodrumlar, temellerdeki perde duvarlar, betonarme su depoları ve beton borulardaki çatlaklardan gelen basınçlı veya sızıntı halindeki aktif su kaçaklarının durdurulmasında ve su yalıtımı öncesinde yüzey hazırlığı tamir işlerinde kullanılıyor. İzostop Rapid ayrıca, Kalekim Izoseal serisi ürünler ile birlikte uygulandığında bodrum katlarının içerden, yani negatif taraftan su yalıtımı yapılmasında profesyonellere çözüm üretiyor.