(Lineadecor)’dan LEA ile Mutfaklarda Nostaljik Esintiler…

Estetik ve fonksiyonu birleştiren tasarımları ile mutfaklara özgün görünümler katan Lineadecor, dünya trendlerini mutfaklara taşımayı sürdürüyor.

Geleneksel formlar ve modern yaşam kurallarını benimseyen akıllı çözümler Lea ile mutfaklarda buluşuyor. Çerçeveli kapak formu ve ahşap renk paletiyle Lea, kullanıcılarını geçmişi bugüne taşıyan büyülü bir yolculuğa davet ediyor.

Açık mutfakların vazgeçilmezi ada mutfak çözümleri, iki ayrı yaşam alanının sınırlarını şık bir şekilde belirlerken, hem yemek hazırlama alanını ikiye katlıyor hem de yemek masasına alternatif olarak bar tipi bir oturum olanağı sunuyor. Lea’nın üst dolap altı gömme aydınlatmaları, gözü yormadan tezgahların aydınlanmasını sağlayarak kullanıcılarına ferah bir çalışma ortamı yaratıyor. Keyifli ve konforlu bir mutfak bir deneyimi için Lea, dolap içi aksesuarlarıyla mutfakta çalışma esnekliğini artırıyor.

Tüm Lineadecor mağazalarında ay sonuna kadar geçerli kampanya olanakları, farklı ödeme seçenekleri ve ücretsiz projelendirme, nakliye ve montaj hizmeti ile mutfağınızı yenilemenin tam zamanı.


LINEADECOR:
Lineadecor mutfakları, 1991 yılından bu yana, ahşap sektöründe üretim yapmakta olan Dekor Ahşap Ürünleri San. A.Ş. tarafından Gebze’de 30.000 m2 alan üzerine kurulu fabrikasında üretiliyor. Yurt içinde 60, yurt dışında ise 13 yetkili satış mağazası bulunan Lineadecor, özgün tasarımları, modern teknolojisi, ürün kalitesi ve satış sonrası servisleriyle sektördeki liderliğini sürdürüyor.