(ORKA)’dan YILIN SON İndirimi!

Yeni yılda banyo tasarımında yenilik yapmak isteyenler için kampanya geliştiren ORKA Banyo, seçili ürünlerde 31 Aralık’a kadar %40 varan indirimlerle banyo keyfini katlamaya hazırlanıyor.

‘Banyoda mükemmeli arayanlar için’ sloganıyla yola çıkan ve sadece banyo mobilyaları sektöründe uzmanlaşan ORKA Banyo, tasarımı ve fonksiyonelliği odağına alan seçili ürünlerinde 31 Aralık tarihine kadar %40’a varan indirimlerle satışa sunarak yeni yılda yenilik isteyenlere göz kırpıyor. Fonksiyonel, rahat ve sürdürülebilir banyolar için özel tasarımlar geliştiren ve sadece odaklandığı alanda güçlü bir büyüme gerçekleştiren Türk markası ORKA Banyo, banyosunu değiştirmek isteyen veya yeni ev hazırlığında olanlar için önemli bir fırsat oluşturuyor.

Teknolojiyi tasarımla buluşturan lider Türk markası

Banyo mobilyası sektöründe geliştirdiği kaliteli, tasarım odaklı, çevreci ve fonksiyonel ürünlerle ORKA Banyo, üretim faaliyetlerini gerçekleştirdiği Düzce’deki ileri teknoloji fabrikasında 240 kişiyi aşan istihdamı, güçlü ihracat yapılanması ile alanında sektör lideri olarak hizmet veriyor. Yıllık ortalama 540 bin modül banyo mobilyası üretimi gerçekleştiren ORKA Banyo, Türkiye’de 81 ilde 450’den fazla satış noktası ile tüketicisiyle buluşuyor.