İSKİD-İklimlendirme Trendleri” Webinarı: Pandemi Döneminde İç Hava Kalitesi…

Sağlığımıza doğrudan ya da dolaylı olarak etki eden iç hava kalitesi, zamanımızın büyük bölümünü kapalı mekanlarda geçirdiğimiz bu günlerde üzerinde durulması gereken önemli konuların başında geliyor. İklimlendirme sektörünün gelişmesi ve uluslararası rekabette öne geçmesi yönünde sektör adına faaliyetler yürüten İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği İSKİD, iç hava kalitesi konusunu, güncel ekonomik verileri ve merak edilenleri uzmanlarla birlikte ele alıyor. 19 Kasım Perşembe günü saat 14.30’da İSKİD üyelerinden Arçelik ve Bomaksan firmalarının katkılarıyla zoom üzerinden gerçekleşecek “İSKİD-İklimlendirme Trendleri” webinar etkinliği, sektörün önde gelen isimlerini bir araya getirecek.

Hava sıcaklıklarında yaşanan düşüş ve pandeminin etkisiyle iç mekanlarda geçirdiğimiz süre artış gösteriyor. İç hava kalitesi, insan sağlığına doğrudan ya da dolaylı olarak etki ediyor. İç hava kalitesi ile ilgili toplumsal farkındalık her geçen gün artarken iklimlendirme sektörün önde gelen isimleri, pandemi etkisinde ekonomik verileri ve iç hava kalitesinin önemini “İSKİD-İklimlendirme Trendleri” isimli webinarda ele alıyor.

İSKİD Yönetim Kurulu Başkanı Ozan Atasoy, Prof. Dr. Kerem Alkin, İSKİD Yönetim Kurulu Üyesi Can Topakoğlu ve İSKİD Havalandırma Komisyonu Üyesi Özgür Küçükhüseyin’in konuşmacı olarak katılacağı webinar’da, iç hava kalitesi, güncel ekonomik veriler ve pandemi döneminde iklimlendirme satışları ele alınacak. Webinar’da ayrıca takipçilerin merak ettikleri soruları sorabileceği soru-cevap etkinliği de yapılacak.

19 Kasım Perşembe günü saat 14.30’da gerçekleşecek ve pandemi sürecinde daha çok önem kazanan iç hava kalitesine ilişkin farklı bilgilerin paylaşılacağı etkinlik, önümüzdeki döneme bakış açısı kazandırması açısından da önem taşıyor.

*Webinar kayıt için: forms.gle/a5mWd8njdoBooZVD7

*Webinarımıza 19 Kasım Cuma günü saat 14.30’da alt link üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.

zoom.us/j/91865553813?pwd=dzhHa3pVODVac0NYbVJ3YmIvRkhldz09
Meeting ID: 918 6555 3813
Passcode: 140781