(ORKA)’dan BANYODA Değişimi Müjdeleyen Büyük Kampanya!

Yaşam alanlarında daha fazla zaman geçirmemiz gereken dönemlerdeyken, evinde yenilik yapmak isteyenler için yepyeni bir kampanya geliştiren ORKA Banyo, bu dönemde banyo keyfini katlamaya hazırlanıyor. “Banyoda mükemmeli arayanlar için” sloganıyla yola çıkan ve sadece banyo mobilyaları sektöründe uzmanlaşan ORKA Banyo, tasarımı ve fonksiyonelliği odağına alan seçili ürünlerinde 31 Ağustos tarihine kadar %40’a varan indirimlerle satışa sunarak yenilik isteyenlere göz kırpıyor.

Fonksiyonel, rahat ve sürdürülebilir banyolar için özel tasarımlar geliştiren ve sadece odaklandığı alanda güçlü bir büyüme gerçekleştiren Türk markası ORKA Banyo, 31 Ağustos 2020 tarihine kadar seçili ürünlerde uygulayacağı kampanya ile banyolarda değişimi müjdeliyor. Seçili ürünlerde %40’a varan indirim müjdeleyen kampanya, banyosunu değiştirmek isteyen veya yeni ev hazırlığında olanlar için önemli bir fırsat oluşturuyor.

Teknolojiyi tasarımla buluşturan lider Türk markası

Banyo mobilyası sektöründe geliştirdiği kaliteli, tasarım odaklı, çevreci ve fonksiyonel ürünlerle 28 yılı geride bırakan ORKA Banyo, kuruluş yılından itibaren üretim faaliyetlerini gerçekleştirdiği Düzce’deki 22.000 m2 üretim tesisinde 240 kişiyi aşan istihdamı, güçlü ihracat yapılanması ile kurulduğu günden bu yana alanında sektör liderlerinden biri olarak hizmet veriyor. Yıllık ortalama 600 bin modül banyo mobilyası üretimi gerçekleştiren ORKA Banyo, Türkiye’de 79 ilde 470’den fazla satış noktası ile tüketicisiyle buluşuyor. Dünya standartlarında kalitede esnek kullanım alanlarına sahip özgün tasarımlarıyla ORKA, aynı zamanda uluslararası pazarda başta Avrupa olmak üzere 70’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.