(Knauf) SILENTBOARD ile 80 dB’e Kadar Yüksek SES Yalıtımı!

Gürültü kirliliğinin dört bir yanımızı sardığı günümüzde, yalıtım çözümleri büyük önem taşıyor. Kişisel yaşam alanlarımızda, ofislerde, ses frekansının deforme olduğu mekanlarda ya da akustiği sağlamanın gerekli olduğu ortamlarda yalıtım materyallerine  ihtiyaç duyuyoruz. İnovasyon merkezli çalışmalarıyla tüketici taleplerini titizlikle karşılayan Knauf, üstün performanslı Silentboard ile 80dB’e kadar yüksek ses yalıtımı sağlayarak sessizliği mümkün kılıyor.

Global yapı malzemeleri pazarındaki yeniliklerde lider marka Knauf, yüksek teknolojili, yenilikçi ürünleriyle en iyi ve güvenilir sistemleri sunmaya Silentboard ile devam ediyor. Silentboard, ses problemlerinin yaşandığı tüm mekanlara kolay ve hızlı uygulanabilme özelliğiyle zaman tasarrufu sağlıyor. Sıcaklık değişimlerine karşı boyutsal kararlılık gösterebilen ürün yangın dayanımı ve bükülebilme özellikleriyle de farklı birleşenleri tek bir plakada barındırıyor.

Tüm kuru yapı sistemlerine adapte edilebilen Knauf Silentboard, stoklama prosedürlerine güvenlik standartları getiren bir ürün olarak öne çıkıyor. Asma tavan, bölme duvar, duvar giydirme olarak uygulabilen ürün, yüksek kalitedeki kahverengi kağıt yüzeyiyle  standart  altyapı çözümlerine yenilikçi bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor.


Knauf Türkiye:
10 milyar Euro’nun üzerinde cirosu olan Knauf,  5 kıtada 86’dan fazla ülkede 250 üretim tesisi ve satış ofisi, dünya genelinde 35,000 çalışanı ile kuru yapı sistemleri,  sıva ve aksesuarlar, yalıtım malzemeleri, zemin sistemleri ve şapları, sıva ve harç makine sistemleri ile dünyanın lider inşaat malzemeleri üreticilerindendir. Güney Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinde yer alan ve bölge yönetiminin merkezi olan Knauf Türkiye stratejik konumu ve sahip olduğu yüksek cirosu ile bölgesinin en önemli oyuncularındadır.