4. İNŞAAT YÖNETİMİ ZİRVESİ Nisan’da Gerçekleşecek!

İstanbul Proje Yönetim Derneği’nin, uzun yıllardır kalitesini ve katılımcı sayısını arttırarak başarı ile sürdürdüğü Dinamikler Kongresi’nin markasından ve tecrübesinden aldığı güçle bu yıl 4.’sünü düzenlemekten gurur duyduğu; inşaat sektörü odaklı “4. İnşaat Yönetimi Zirvesi”, 17 Nisan 2020’da Yıldız Teknik Üniversitesi Oditoryum’da yapılacak.


4. İnşaat Yönetimi Zirvesi
Tarih:
17 Nisan 2020
Yer: Yıldız Teknik Üniversitesi Oditoryum


Türkiye’de Proje Yönetim bilincinin gelişmesi amacı ile 23 yıldır faaliyet gösteren İPYD bu sene 21. kez düzenlemekte olduğu “Dinamikler Uluslararası Proje Yönetim Kongresi” ile birlikte “Dinamikler 4. İnşaat Yönetimi Zirvesi”ni düzenliyor.

Ülkemiz ekonomisinin önemli oyuncularından olan İnşaat Sektörü, hızla gelişen ve değişen günümüz ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına büyük dönüşüme ihtiyaç duymaktadır. Yeni teknolojiler ve metodolojiler ile inşaat süreçlerinin geliştirilmesi, kaynakların doğru kullanımı, öngörülemeyen yüksek maliyetlerin azaltılmasına ve firmaların rekabet gücüne çok büyük katma değer sağlayacaktır.

İnşaat Yönetimi Zirvesi’nde; Yapay Zeka, Deprem, Akıllı Şehirler, Sürdürülebilirlik, Büyük Veri, Veri Görselleştirme ve Raporlama, Endüstri 4.0, Yalın İnşaat Yönetimi gibi konular yenilikçi trendleri içeren yaklaşımlarla işlenerek, ilgili alanlardaki yerli ve yabancı konuşmacılarla katılımcıların vizyonunu genişletmek hedeflenmektedir.

Zirvede; Türk İnşaat Sektörünün önde gelen isimlerinden, Proje Yönetimi ve Stratejik Planlama alanında uzman Haluk Doğançay (PY Uluslararası Proje Yönetim ve Danışmanlık – Yönetim Kurlu Başkanı), uluslararası mega havalimanı projelerinde görev almış Dicle Demircioğlu (GMW MIMARLIK – Ortak), Kemal Okumuş (Entegre Proje Yönetim – CEO),  Mehmet Sami Kılıç (Turner International – Türkiye Direktörü), “40 Yaş Altı 40 Genç CEO” araştırmasında ödül alan Ozan Şener ( Sera Group – CEO), Maral Mitilyan (ARUP – Direktör), Yönetim Danışmanlığı alanında uzman Cem Mekik’in (MCM Project) yanı sıra özellikle inşaat sektörünü yakından ilgilendiren ‘’Akıllı şehirler ile Geleceği Yönetmek’’ panelinde Duygu Erten (İstanbul Medipol Üniversitesi İKLİMER), Ersoy Pehlivan (ARUP – Akıllı Şehirler Yöneticisi); “Deprem Gerçeği ile Yaşamı Yönetmek” konusunda uluslararası alanda uzman Yoshinori Moriwaki (Hazama Ando Genel Müdürü & Japonya Yurtdışı İnşaat Şirketleri Derneği Türkiye Genel Sekreteri) ve 100’ün üstünde uluslararası toplantı ve konferanslarda Türkiye’yi temsil eden Kazım Gökhan Elgin (İstanbul Proje Koordinayon Birimi – Direktör), Prof. Dr. Betül Saf (BESTPRO Akademy – Kurucu Eğitmen) da konuşmacılar arasında yer alacak.

Yıldız Teknik Üniversitesi Oditoryum’da 17 Nisan’da düzenlenecek olan Dinamikler 4. İnşaat Yönetimi Zirvesi hakkında detaylı bilgiye, geçmiş senelerdeki konuşmacı ve sponsorlara http://www.dinamikler.org/insaat.asp adresinden ulaşabilirsiniz.